Technologie » Komputery

Brian Walker dołącza do grona globalnego zespołu zarządzającego firmy hybris

Nowy członek kadry kierowniczej rozszerza zakres kompetencji i specjalistycznej wiedzy w firmie hybris, a także umacnia jej pozycję jako globalnego lidera rynku rozwiązań do sprzedaży wielokanałowej

Warszawa, 5 listopada 2012 roku, Firma hybris, czołowy producent wielokanałowych systemów handlu elektronicznego, poinformowała o powołaniu Briana Walkera na stanowisko wiceprezesa ds. strategicznych. Pozyskanie tak ważnej w branży postaci odegra dla przedsiębiorstwa nieocenioną rolę podczas realizacji zadań planistycznych i rozwojowych. Brian Walker będzie zaangażowany w pracę kluczowych obszarów, takich jak marketing, rozwój współpracy z klientami oraz opracowywanie produktów i strategii rozwojowych firmy. Odegra również kluczową rolę jako doradca wskazujący klientom i partnerom optymalne warunki do wykorzystania dynamicznych zmian w dziedzinie technologii biznesowych oferowanych przez firmę hybris.

„Znajdujemy się w kluczowym punkcie rozwoju handlu — klienci korzystają dziś z wielu różnych sposobów kontaktu i zależy im na spójnej, dostosowanej do kontekstu i ich potrzeb obsłudze za pośrednictwem wszystkich kanałów” — powiedział w związku ze swoim mianowaniem Brian Walker. „Firma hybris dysponuje wyjątkowymi możliwościami, dzięki którym może pomóc przedsiębiorstwom działającym w wielu branżach i bazującym na różnych modelach biznesowych wykorzystać potencjał związany z tą zmianą. W trakcie pracy w firmie Forrester nad kluczowymi badaniami w dziedzinie technologii handlowych na własne oczy widziałem tempo innowacji i postępu w firmie hybris. Bardzo się cieszę, że mogę teraz uczestniczyć w tym niezwykle ekscytującym okresie w historii przedsiębiorstwa”.

„Znam Briana Walkera od wielu lat i zawsze postrzegaliśmy go jako kogoś, kto rozumie wizję i zaangażowanie stojące za naszym sukcesem” — stwierdził Carsten Thoma, prezes i dyrektor ds. operacyjnych firmy hybris. „Jako członek naszego zespołu zarządzającego odegra on dużą rolę i w znacznej mierze pomoże nam w odnoszeniu dalszych sukcesów podczas rozwijania działalności globalnej firmy hybris i zwiększania udziału w światowym rynku”.

„Bardzo się cieszymy, że Brian Walker dołączy do naszego zespołu. Dzięki temu będziemy mogli czerpać jeszcze więcej korzyści z jego porad i doświadczenia, które było dla nas bezcenne jeszcze w czasach, gdy zajmował się analizami branżowymi” — powiedział Ariel Luedi, dyrektor generalny firmy hybris. „Biorąc pod uwagę jego wpływy i wiodącą pozycję, już sam fakt, że możemy wspólnie pracować, jest ważnym potwierdzeniem sukcesu rynkowego firmy hybris i właściwego ukierunkowania naszej strategii.”

Brian Walker:

Brian Walker jest czołowym światowym ekspertem w dziedzinie platform e-commerce, sprzedaży wielokanałowej, technologii marketingu cyfrowego i mobilnych platform handlowych. Podczas pracy w firmie Forrester Research opracował wiele ważnych raportów branżowych, takich jak „Welcome to the Era of Agile Commerce”, „What Does Every Exec Need To Know About The Future of eCommerce Technology”, „B2C eCommerce Platform Wave” i „Global Commerce Services Provider Wave”. W firmie Forrester Brian Walker zajmował się również doradztwem strategicznym dla przedsiębiorstw z listy Fortune 500, zapewniając im konsultacje w dziedzinie strategii handlu internetowego i sprzedaży wielokanałowej, wyboru dostawców, rozwoju przedsiębiorstwa i operacji. Wcześniej pracował na stanowiskach kierowniczych w działach biznesowych i technologicznych m.in. w firmach Amazon.com, Expedia, Otto Group i Eddie Bauer. Jego wypowiedzi często pojawiały się w mediach, takich jak Wall Street Journal, National Public Radio, Financial Times, Investor’s Business Daily, Internet Retailer i wiele innych. Zapraszamy do obserwowania profilu Briana Walkera w serwisie Twitter (http://twitter.com/bkwalker).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jdunin-keplicz@solskibm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »