Technologie » Komputery

Firma EMC wyróżniona tytułem Partnera Roku 2012 firmy Microsoft

Firma EMC wykazała się znakomitą innowacyjnością i implementacją technologii firmy Microsoft.

Firma EMC Corporation została nagrodzona tytułem Partnera Roku 2012 firmy Microsoft w kategorii rodziny produktów Microsoft Search (Microsoft FAST Search Server).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wyróżnienie zostało przyznane za wyjątkowe zasługi w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań i usług wspierających efektywne i wydajne wyszukiwanie w wielkich zbiorach danych i innych środowiskach na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych oraz w Internecie. Nagroda jest przede wszystkim wyróżnieniem dla działu doradztwa EMC Consulting za ofertę usług wyszukiwania, które umożliwiają klientom identyfikowanie źródeł treści, definiowanie typów użytkowników, zbieranie informacji o wymaganiach biznesowych i technicznych, projektowanie architektury rozwiązań oraz implementowanie technologii. Według opublikowanego w lipcu 2011 r. raportu „The Impact of Internet Technologies: Search Report" (Wpływ technologii internetowych: raport nt. wyszukiwania) firmy McKinsey & Company dobrze zaprojektowane i poprawnie wdrożone rozwiązanie do wyszukiwania informacji ma wymierne korzyści i może przyczynić się do oszczędności czasu oraz zwiększyć zwrot z inwestycji nawet siedemnastokrotnie.1

Od ponad dziesięciu lat firmy EMC i Microsoft pomagają klientom w wydajnym i bezpiecznym skalowaniu ich rozwiązań i aplikacji.
Tytuł został przyznany firmie EMC krótko po otrzymaniu przez nią innego znaczącego branżowego wyróżnienia, jako lidera pomagającego klientom firmy Microsoft w rozwijaniu i przekształcaniu ich rozwiązań informatycznych, a w konsekwencji całych firm. W najnowszym ogólnoświatowym raporcie Storage User Demand Survey (SUDS) nt. zapotrzebowania użytkowników na systemy pamięci masowej, publikowanym co dwa lata przez czołową firmę analityczną IDC2, firma EMC została uznana za dostawcę najlepszych systemów pamięci masowej do obsługi wybranych aplikacji o znaczeniu krytycznym. W ramach wszechstronnego badania klienci zaliczyli do tych aplikacji produkty takie jak Microsoft SharePoint®, Microsoft Exchange®, aplikacje do analizy danych biznesowych, aplikacje z serii Oracle Applications, aplikacje SAP, Katalog macierzysty, rozwiązanie Virtual Desktop Infrastructure (VDI) i Serwer wirtualny. Badania wykazały, że w pierwszej połowie 2011 r. klienci wybierali systemy pamięci masowej firmy EMC do wdrażania aplikacji o znaczeniu krytycznym Microsoft SharePoint i Microsoft Exchange częściej niż rozwiązania jakiegokolwiek innego producenta.
Do oferty działu doradztwa EMC (EMC Consulting) należą następujące usługi:
Wykrywanie - identyfikowanie źródeł treści, definiowanie typów użytkowników oraz zbieranie informacji o wymaganiach biznesowych i technicznych.
Definiowanie - projektowanie interfejsów użytkownika, infrastruktury oraz architektury aplikacji korzystających z rozwiązań Microsoft FAST Search Server for SharePoint.
Udostępnianie - instalowanie i konfigurowanie oprogramowania Microsoft FAST Search Server for SharePoint oraz integrowanie go ze środowiskiem Microsoft SharePoint, zabezpieczanie domen, jak również współpraca z innymi firmami w celu przeszukiwania zewnętrznych źródeł treści i integrowania z aplikacjami umożliwiającymi automatyczną kategoryzację.

Więcej informacji o usługach doradczych EMC można znaleźć pod adresem http://www.emc.com/collateral/software/service-overview/h9550-enterprise-search-fast-track-svo.pdf.

Kompleksowe podejście do wdrażania rozwiązań pozwala na wdrożenie innowacyjnych przekształceń u klientów, takich jak na przykład Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW).

Międzynarodowy Fundusz Walutowy jest światową organizacją finansową, do której należy 187 państw. Fundusz zatrudnia ponad 3000 pracowników, z których większość pracuje w siedzibie organizacji w Waszyngtonie. MFW borykał się z problemem rozproszenia cennych informacji w swojej sieci wewnętrznej. Wyszukiwanie danych potrzebnych pracownikom było trudne, czasochłonne i kosztowne. Miało to negatywny wpływ na produktywność, a decyzje nie zawsze były podejmowane na podstawie pełnego zakresu informacji.

Rozwiązanie zaprojektowane przez dział EMC Consulting MFW umożliwia przeszukiwanie indeksów o dużej objętości, uwzględnianie różnych typów źródeł oraz szybkie generowanie wyników wyszukiwania. Łatwy w obsłudze interfejs, dostosowany do poszczególnych typów użytkowników, pozwala na dostarczanie właściwych danych do właściwych osób. Wdrożone rozwiązanie umożliwia pracownikom MFW generowanie pojedynczych zapytań umożliwiających przeszukiwanie różnych repozytoriów i pozwala znaleźć poszukiwane dane wśród milionów przechowywanych dokumentów.

Firma EMC, jako czołowy dostawca infrastruktury informatycznej do obsługi aplikacji firmy Microsoft, zapewnia klientom korzystającym z tych aplikacji dostępność, ochronę i automatyzację niezbędną do uzyskania przewagi nad konkurencją. Oferta sprawdzonych rozwiązań firmy EMC dla oprogramowania Microsoft FAST Search Server obejmuje najlepsze praktyki i wskazówki techniczne, pozwalające na wdrażanie w całych firmach środowisk Microsoft SharePoint umożliwiających pracę grupową. Rozwiązanie EMC Performance Optimization for Microsoft FAST Search Server for SharePoint pomaga spełnić wymagania klientów w zakresie przyspieszonego wyszukiwania i generowania zapytań, ochrony zasobów i szybkiego odzyskiwania danych.

http://www.emc.com/collateral/software/white-papers/h8802-fast-search-for-sharepoint-wp.pdf

Wypowiedź przedstawiciela kierownictwa firmy Microsoft

Kirk Koenigsbauer, wiceprezes działu Microsoft Office Divison w firmie Microsoft

„Dział EMC Consulting odnosi sukcesy w dostarczaniu klientom rozwiązań do wyszukiwania informacji, spełniających potrzeby biznesowe ich firm. Cieszymy się, że za osiągnięcia firmy EMC możemy przyznać jej tytuł Partnera Roku firmy Microsoft w kategorii rodziny produktów Microsoft Search".

Wypowiedź przedstawiciela kierownictwa firmy EMC

Dave Cox, wiceprezes działu EMC Consulting w firmie EMC

„Jesteśmy przekonani, że nasi klienci byli w stanie skrócić czas potrzebny na osiągnięcie zwrotu z inwestycji w technologię firm Microsoft i EMC dzięki kombinacji sprawdzonych umiejętności technicznych ze specjalistyczną wiedzą, którą zapewnia dział EMC Consulting. Jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w szybkim wdrożeniu kompleksowych rozwiązań do wyszukiwania informacji. Pozwala to na przyspieszenie wdrożeń ich rozwiązań, ulepszanie relacji z klientami oraz ułatwienie pracownikom znajdowania informacji, których szukają, co zwiększa wydajność".

Firma EMC została wyróżniona tytułem Partnera Roku w kategorii rodziny produktów Microsoft Search (Microsoft FAST Search Server)
Wyróżnienia są przyznawane partnerom firmy Microsoft, którzy przez ostatni rok opracowali oraz dostarczyli wyjątkowe, zaawansowane rozwiązania i usługi oparte na technologii firmy Microsoft.
Wyróżnienie zostało przyznane firmie EMC za jej usługi doradcze, ułatwiające klientom opracowywanie strategii i tworzenie aplikacji za pomocą oprogramowania Microsoft FAST Search Server.
Firma EMC zaprojektowała i z powodzeniem wdrożyła system wyszukiwania dostosowany do potrzeb Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Rozwiązanie umożliwia przeszukiwanie zasobów dotychczasowego systemu zarządzania treścią oraz systemu Microsoft SharePoint, dzięki czemu użytkownicy mają łatwy dostęp do rozproszonych źródeł danych.
Wstępne dane wskazują na znaczące zwiększenie zadowolenia pracowników Międzynarodowego Funduszu Walutowego z możliwości wyszukiwania materiałów istotnych podczas ich pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jdunin-keplicz@solskibm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »