Firma » Biznes

Bruk sp. z o. o. z Czyżowic Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju 2011

Innowacyjny i dynamiczny rozwój firmy Bruk po raz kolejny został nagrodzony w konkursie "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" - edycja 2011.

Zaszczytny tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju 2011 otrzymaliśmy w kategorii Innowacyjny projekt unijny.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przypomnijmy, że projekt ten dotyczył "Zasadniczej zmiany dotyczącej całościowego procesu produkcyjnego istniejącej Spółki Bruk".

Zrealizowany przez nas projekt został nagrodzony za swój innowacyjny i rozwojowy charakter. Organizatorem tego prestiżowego konkursu jest Fundacja Innowacji i Rozwoju a patronami są m.in. Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej informacji na temat konkursu i jego wyników znajdą Państwo na stronie: http://www.liderzyinnowacji.pl/wyniki_edycji_regionalnych_2011.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bruk sp. z o. o.
http://www.bruk.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »