Dom » Ogrody

Wiosenna nowość fabryki Bruk sp. z o. o. z Czyżowic – Obrzegowanie DEKOR

Wiosenna nowość fabryki Bruk sp. z o. o. z Czyżowic – Obrzegowanie DEKOR
Zobacz więcej zdjęć »
Obrzegowanie DEKOR to elegancki i wielofunkcyjny element wykończenia nawierzchni bądź jej wizualnego urozmaicenia. W zależności od sposobu ułożenia i zabudowy daje szerokie możliwości aranżacyjne ukształtowania nawierzchni.

Pozwala kształtować zarówno łuki i fale jak też linie proste, co nadaje  indywidualny charakter ścieżce ogrodowej, alejce parkowej, rabatkom czy ogrodowym schodkom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ciekawy element umocnienia ukwieconych skarp ogrodowych, dający możliwość podkreślenia naturalnej rzeźby terenu. Wyeksponowanie różnic wysokościowych daje możliwość tworzenia tarasów o zróżnicowanych poziomach, a więc estetycznego urozmaicenia wyglądu parku czy ogrodu, bądź też w przypadku ogrodów o niedużej powierzchni ich optycznego powiększenia. Obrzegowanie można również zastosować jako element wprowadzający podział poszczególnych części ogrodu czy parku na strefy zielone, wysypane drobnymi ozdobnymi kamykami czy korą oraz będące linią brzegową ścieżek. Obrzegowanie DEKOR oferowane jest w bogatej kolorystyce i wykończeniu faktury wierzchniej (Standard, Colormix i postarzana Nestor), co daje możliwość idealnego dostosowania do szerokiej gamy pozostałych produktów.

Więcej informacji na temat obrzegowania DEKOR oraz pozostałej oferty fabryki Bruk sp. z o. o. na www.bruk.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bruk sp. z o. o.
http://www.bruk.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »