Firma » Biznes

Tytuł "Firma Roku 2010" Izby Gospodarczej "Śląsk" dla Bruk sp. z o. o. z Czyżowic

Tytuł "Firma Roku 2010" Izby Gospodarczej "Śląsk" dla Bruk sp. z o. o. z Czyżowic
Zobacz więcej zdjęć »
5 lutego 2011 w Opolu odbyła się XI Gala Biznesu podczas, której wyłoniono laureatów w kategoriach konkursowych: Inwestycja, Produkt/Usługa, Junior Biznesu. Fabryka Bruk sp. z o. o. została zwycięzcą kategorii Inwestycja Roku 2010.

Firma otrzymała statuetkę i dyplom za realizację projektu pt. "Zasadnicza zmiana dotycząca całościowego procesu produkcyjnego istniejącej spółki Bruk", w wyniku którego został zakupiony grunt z przeznaczeniem na budowę hali produkcyjnej i placu utwardzonego, innowacyjna linia produkcyjna wraz z oprogramowaniem do sterowania procesem technologicznym oraz węzeł betoniarski z suszarnią wyrobów w licencjonowanym systemie WONIR.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Projekt został zrealizowany w oparciu o umowę o dofinansowanie w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Konkurs „Firma Roku” od 10-ciu lat nagradza i promuje firmy, które dążą do  świadczenia usług i oferowania produktów na najwyższym poziomie. Udział w konkursie jest doskonałym sposobem ugruntowania renomy i kształtowania pozytywnego wizerunku, a zdobyta statuetka potwierdza nie tylko jakość produktów i usług, ale również umacnia prestiż i zaufanie wśród klientów. Głównym celem konkursu jest pomaganie wyróżniającym się przedsiębiorstwom w budowaniu trwałej pozycji na rynku, poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych inwestycji,  wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii. Jest to także okazja do upowszechniania przykładów sukcesu i dobrej praktyki zwycięzców wśród młodych adeptów biznesu. Zakończenie uroczystości zwieńczone zostało koncertem pt. „Muzyczne fascynacje Wojciecha Poprawy” a następnie uroczystym bankietem.Patronat nad Galą Biznesu 2010 objęli: Minister Gospodarki - Waldemar Pawlak, Marszałek Województwa Opolskiego - Józef Sebesta i Prezydent Miasta Opola - Ryszard Zembaczyński. Podczas Gali Wiceminister Gospodarki Joanna Strzelec – Łobodzińska wręczyła jedną ze statuetek.

Organizatorem konkursu jest Izba Gospodarcza „Śląsk” z Opola. Więcej informacji na temat nagrody Firma Roku 2010 znajdą Państwo na stronie www.igsilesia.pl oraz na www.bruk.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bruk sp. z o. o.
http://www.bruk.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »