Firma » Biznes

Business Centre Club przyznaje Kaspersky Lab Polska „Medal Europejski”

Business Centre Club przyznaje Kaspersky Lab Polska „Medal Europejski”
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska, dostawca rozwiązań do ochrony danych, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia „Medal Europejski” przyznanego przez Business Centre Club za stworzenie i wprowadzenie na polski rynek usługi Kaspersky Subscription Services.

Finał 27 edycji „Medalu Europejskiego” odbył się 8 czerwca 2016 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie. Honorowy patronat nad uroczystością objął Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli. Gospodarzami uroczystości byli: Jerzy Kwieciński - sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Marek Goliszewski - prezes BCC, Grażyna Majcher-Magdziak - członkini Rady Organizatorów BCC i gen. Leon Komornicki - członek Rady Organizatorów BCC.

Firma Kaspersky Lab Polska została wyróżniona „Medalem Europejskim” za stworzenie i wprowadzenie na polski rynek rozwiązania Kaspersky Subscription Services. System ten umożliwia łatwe wprowadzenie rozwiązań ochrony antywirusowej w sklepach internetowych oraz jako uzupełnienie oferty operatorów telefonicznych, telewizji kablowych, dostawców internetu czy innego rodzaju usług sprzedawanych w oparciu o abonament. Rozwiązanie pozwala na zmianę podejścia do okresu licencjonowania oraz zakresu ochrony antywirusowej poprzez wprowadzenie elastycznego mechanizmu rozliczania z dyskretyzacją nawet do jednego dnia. Obecnie większość rozwiązań ochrony oferowanych na polskim rynku jest na okres 1 roku lub jego wielokrotności.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »