Dom » Budownictwo

BUSZREM URUCHOMIŁ KOLEJNY WĘZEŁ BETONIARSKI

BUSZREM URUCHOMIŁ KOLEJNY WĘZEŁ BETONIARSKI
Zobacz więcej zdjęć »
Oprócz systematycznie rozwijanej oferty prefabrykacji, Buszrem jest dla inwestorów z Włocławka i okolic dostawcą betonu towarowego. Rozwój firmy to nie tylko zwiększona wydajność ale również inwestycje. W firmie dział trzeci już, nowoczesny węzeł betoniarski.

30 lat obecności firmy na rynku zobowiązuje. Buszrem gwarantuje kontrahentom produkcję betonu z wysokiej klasy surowców. Zachowanie odpowiednich norm, specyfikacji technicznych oraz certyfikacji pozwala uzyskać beton o jednorodnym składzie, w szerokim zakresie klas wytrzymałościowych i parametrów technicznych. Wszystko dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Zapewnia również transport materiału na miejsce inwestycji i wbudowanie mieszanki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W firmie uruchomiono trzeci już węzeł betoniarski do produkcji mieszanek betonów towarowych i betonów do prefabrykacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na produkcję automatyczną, z pełną wizualizacją wszystkich etapów procesu – dostarczając beton w szerokim zakresie klas i typów. System automatyki SIMEM zapewniający m.in. pełną kontrolę procesów załadunku, ważenia, rozładunku i tworzenia receptur. Gwarantuje to wysokie standardy jakościowe produkcji. Jednocześnie wydajność Zakładu Prefabrykacji Buszrem we Włocławku wzrosła do 200 m3 na godzinę. Stawia to firmę wśród największych wytwórców betonu towarowego w regionie.

Na rosnący krąg zadowolonych klientów ma wpływ również system dostaw. Priorytetem działania jest bowiem szybkość dostaw i dobra cena najwyższej jakości produktu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »