Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Cameron Diaz, M.I.A i Eva Mendes z dala od fleszy - tylko w Travel Channel!

Cameron Diaz, M.I.A i Eva Mendes z dala od fleszy - tylko w Travel Channel!
Zobacz więcej zdjęć »
Cameron Diaz, M.I.A. Eva Mendes, Michael Balzary czy Mos Def – to tylko część gwiazd, które wystąpią na antenie Travel Channel. W nowym programie „Bez blichtru” sławy zaprezentują się w zupełnie nowych dla siebie rolach - z dala od fleszy i luksusu. Premiera na Travel Channel już 19 stycznia.

Sol Guy, twórca i gospodarz „Bez Blichtru”, zabierze gwiazdy światowego formatu w niezwykłą podróż do miejsc oddalonych od luksusowych hoteli i blasku fleszy.

Sławy na czas programu odsuną się na drugi plan i pomogą ludziom, którzy swoją altruistyczną pracą codziennie zmieniają świat na lepsze.

Cameron Diaz zostanie zabrana do Peru, gdzie pozna młodego szamana z plemienia Quechua - Puma Singona. Tubylec, którego rolą od szóstego roku życia jest zajmowanie się leczeniem chorych i dbanie o tradycję plemienną, zabierze aktorkę w wysokie, dzikie Andy i wprowadzi ją do swojej społeczności. Punktem głównym programu będzie ceremonia tak zwanego przesilenia zimowego oraz wyprawa na szczyt Machu Picchu.

M.I.A. trafi do powojennej Liberii, gdzie przyjrzy się jak obrończyni praw dzieci, Kimmie Weeks, pomaga młodym ludziom odbudowywać swoje życie i państwo. Weeks dzięki niesamowitej aktywności i zaangażowaniu na przestrzeni ostatnich lat doprowadziła do zapewniania edukacji ponad milionowi uczniów w Zachodniej Afryce oraz rozbrojenia ponad 20 000 nieletnich żołnierzy.

Supergwiazda hip-hopu oraz aktor Mos Def odwiedzi cieszące się złą sławą „Miasto Boga” w Brazylii, gdzie spotka innego rapera - MV Billa, prawdziwy głos młodych ludzi ze slumsów. MV Bill ujawni swój sposób na dotarcie do zdemoralizowanego narkotykami i przestępstwami pokolenia poprzez hip-hop. Raperzy wspólnie wykonają fantastyczny koncert dla mieszkańców faveli
i przekonają ich, że można żyć inaczej.

Sol Guy zabierze jedną z czołowych gwiazd Hollywood, Evę Mendes, do swojego rodzinnego miasta Portland by zapoznać ją ze społeczną liderką Liz Evans. Liz oraz jej 200-osoby personel Portland Hotel Society na co dzień zapewniają najbiedniejszym mieszkańcom wschodnich przedmieść Vancouver jedzenie i wodę, mieszkanie, a nawet galerię sztuki, gdzie artyści mogą prezentować swoje prace. Sol i Eva będą wspólnie działać przy tych projektach, dzięki czemu przywrócą godność mieszkańcom najbiedniejszych dzielnic miasta.

Michael „Flea” Balzary, basista z legendarnego zespołu Red Hot Chili Peppers, poleci na wzgórza Haiti, gdzie miejscowa lekarz Camseuze Moise zajmuje się opieką zdrowotną tysięcy ludzi. Son i Flea dołączą do Moise, która nie tylko edukuje mieszkańców najbiedniejszych wsi, ale także podnosi ich na duchu w trakcie chorób i ratuje im życie. Odkąd ta lokalna bohaterka siedem lat temu założyła Haitańską Fundację Zdrowia, cały czas działa jako natchniony przywódca.

„Bez Blichtru” tylko na antenie Travel Channel. Premiera 19 stycznia 2012. Emisja w każdy czwartek o godz. 21:00. Więcej informacji na stronie: www.travelchanneltv.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »