Technologie » Telekomunikacja

Cardo Scala Rider G9 z kaskami Shoei

Cardo Scala Rider G9 z kaskami Shoei
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego to dla miłośników jednośladów okazja do nabycia najnowszego sprzętu w ramach oferty promocyjnej przygotowywanej co roku przez producentów i dystrybutorów.

Firma KONTEL, importer i dystrybutor wielokrotnie nagradzanych motocyklowych interkomów firmy Cardo oferuje teraz słuchawkę Scala Rider G9 w bundle z kaskami marki SHOEI. Zestawy w specjalnej cenie można kupić wyłącznie u dealerów SHOEI.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


W ubiegłym roku Scala Rider G9 zdobyła tytuł najlepszego interkomu motocyklowego w ósmej edycji konkursu organizowanego przez webBikeWorld. Rozwiązanie Cardo System zyskało najwyższą ocenę ze względu na oferowaną wysoką jakość dźwięku i najbardziej efektywną kontrolę bezpieczeństwa podczas jazdy. Słuchawki Scala Rider G9 zostały już także docenione przez polskich motocyklistów. W minionym sezonie zdobywały najwyższe oceny w rankingach pism specjalistycznych.  

 

Użytkownicy G9 podróżując w grupie mogą prowadzić rozmowy z kilkoma innymi motocyklistami. Dzięki zestawowi Cardo trzej motocykliści mogą łączyć się w trybie konferencyjnym przez interkom w odległości do 1,6 km  lub cztery osoby (dwa motocykle - kierowcy i pasażerowie). Poza tym, funkcja click-to-link umożliwia nawiązanie szybkiego, spontanicznego połączenia przez interkom bez parowania słuchawek.

 

W większej grupie motocyklistów Scala Rider umożliwia łączność przez interkom „One+8” w trybie 1:1. Nawet dziesięciu miłośników jednośladów może sparować swoje słuchawki i komunikować się ze sobą, wyznaczając jedną osobę, która będzie rozmawiać z pozostałymi.

Dzięki słuchawce Scala Rider G9 można bezpiecznie odbierać połączenia z telefonu GSM podczas prowadzenia motocykla, ponieważ można ją uruchamiać za pomocą komend głosowych. Zestaw dysponuje wbudowanym radiem FM z RDS z pamięcią sześciu stacji. Można podłączyć go także do odtwarzacza MP3. W zestawie znajdują się dwa mikrofony dedykowane do kasków otwartych i integralnych. Słuchawkę można zamontować niemal we wszystkich rodzajach kasków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »