Firma » Biura

CBRE ZARZĄDCĄ BUDYNKU AMBASSADOR

CBRE, największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych została zarządcą budynku Ambassador w Warszawie.

 

Firma CBRE jest również wiodącym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację tego biurowca.

 

Ambassador wchodzi w skład kompleksu biurowego Ocean Business Park, zlokalizowanego przy ulicy Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie. Budynek oferuje około 14.900 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, około 1.000 m kw. powierzchni handlowo-usługowej oraz 298 miejsc parkingowych. Inwestorem jest deweloper Kronos Real Estate.

 

Iwona Małopolska, Senior Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE, powiedziała:

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozszerzenia współpracy z Kronos Real Estate. Po sukcesie komercjalizacyjnym budynku Ambassador, który głównie dzięki współpracy z CBRE został wynajęty w 100%, jesteśmy pewni, że również zarządzanie budynkiem przez naszą firmę przyniesie wiele korzyści zarówno inwestorowi, jak i przyczyni się do uzyskania zadowolenia najemców.”

 

CBRE zarządza w Polsce 29 nieruchomościami biurowymi, handlowymi, magazynowymi i wielofunkcyjnymi o łącznej powierzchni ponad 700.000 m kw.

 

 

-koniec-

 

Kronos Real Estate jest firmą deweloperską z kapitałem hiszpańskim, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 2006 r. Kronos po zakupie gruntów przystąpił w 2011 r. do realizacji inwestycji polegającej na budowie budynku biurowego Ambassador, który został oddany do użytku w marcu 2013 roku.  Obecnie Inwestor realizuje kolejny budynek biurowy o nazwie Pacific Office Building z planowaną datą ukończenia w I kw. 2015. Kompleks Kronos Real Estate cieszy się doskonałą lokalizacją na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej w ramach planowanej inwestycji biurowo-mieszkaniowej "The Ocean Business & Residential Park" złożonej z kilku budynków biurowych i mieszkalnych realizowanych w różnych etapach.

www.kronoskapital.pl  

 

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2012), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 37.000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.com.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Questia Sp. z o.o. Communications Management Consultants
http://www.questiapr.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »