Dom » Ogrody

Centor-– światło pod kontrolą

Centor-– światło pod kontrolą
Zobacz więcej zdjęć »
Lato to długo wyczekiwana przez większość z nas pora roku. Przez kilka miesięcy rozpieszcza nas piękną pogodą, wysokimi temperaturami i gorącymi promieniami słonecznymi. Z czasem jednak upał zaczyna dawać się we znaki i marzymy o znalezieniu zacienionego, chłodnego miejsca, w którym można by odpocząć. Jak stworzyć taki kąt we własnym domu?

Lato to długo wyczekiwana przez większość z nas pora roku. Przez kilka miesięcy rozpieszcza nas piękną pogodą, wysokimi temperaturami i gorącymi promieniami słonecznymi. Z czasem jednak upał zaczyna dawać się we znaki i marzymy o znalezieniu zacienionego, chłodnego miejsca, w którym można by odpocząć. Jak stworzyć taki kąt we własnym domu?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Jednym ze sposobów jest zakup rolet odpowiednich do już zamontowanych okien i drzwi. Powinniśmy wybrać je tak, by zarówno latem, jak i zimą zapewniły nam możliwość kontrolowania natężenia światła wpadającego do domu, a w gorące dni chroniły nas przed uciążliwym słońcem i upałem. Wnętrza, gdzie zastosowano tradycyjne rolety, bardzo często sprawiają jednak wrażenie pustych i niepełnych, dlatego nieraz łączy się w nich rolety ze staroświeckimi, ciężkimi zasłonami i firanami, zaburzając minimalistyczny charakter współczesnych domów. Jak zatem kontrolować światło wpadające do środka i zapewnić sobie prywatność, nie rezygnując jednocześnie z oryginalnego, nowoczesnego charakteru wnętrza?

 

Idealnym rozwiązaniem jest system rolet zastosowany w Drzwiach Zintegrowanych Centor. To wyjątkowa propozycja, zaprojektowana w najmniejszych detalach. Podobnie jak same drzwi porusza się horyzontalnie, co ułatwia jej wygodne zamykanie i otwieranie. Wystarczy delikatne dotknięcie palcem na dowolnej wysokości, by cieszyć się podmuchami wiatru lub przyjemnym cieniem. Kolejną zaletą rolet jest ich pełne zintegrowanie z ramami drzwiowymi, dzięki czemu stają się zupełnie niewidoczne, gdy je całkowicie rozsuniemy.

 

W ofercie firmy Centor znajdziemy rolety zarówno rozpraszające światło, jak i zaciemniające. Te pierwsze, dzięki współczynnikowi otwartości w zakresie 35%, ograniczą wpadające do salonu światło. Zaciemniające idealnie sprawdzą się w sypialni i pomieszczeniach, z których korzystają amatorzy kina domowego. Obie wersje są dostępne w trzech stylowych wzorach, z których każdy ma kilkanaście wariantó

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »