Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Janki w urodzinowym blasku

Centrum Janki w urodzinowym blasku
Zobacz więcej zdjęć »
Time to shine! W szkole, w biurze lub z okazji urodzin Centrum Janki! Nowy sezon zakupowy związany z powrotem do szkoły lub pracy upłynie w tym roku w świetle urodzinowego blasku!

Specjalnie dla swoich klientów Centrum przygotowało wyjątkowy konkurs z nagrodami w postaci kart podarunkowych i voucherów do strefy restauracyjnej oraz urocze błyszczące maseczki. Centrum Janki po raz kolejny udowadnia też, że psi los nie jest mu obojętny, dlatego wydarzeniu będzie towarzyszyć akcja charytatywna wspierająca Schronisko na Paluchu! A na wszystkich, którzy zechcą w tym czasie odwiedzić Centrum ze swoimi psami, czekają smakołyki dla czworonogów.

Mija rok od otwarcia Centrum Janki po rozbudowie. Dziś klienci mogą robić zakupy w prawie 170 sklepach z kompleksową ofertą handlową i korzystać z ogromnego parkingu podziemnego. Chcemy uczcić to wydarzenie wyjątkowym konkursem urodzinowym Time to Shine. W dniach 24 sierpnia – 4 września zapraszamy do naszej InstaStrefy zlokalizowanej naprzeciwko wejścia głównego do Centrum, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w urodzinowym klimacie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opublikować zdjęcie z InstaStrefy na swoim profilu na Instagramie lub wstawić zdjęcie pod postem konkursowym na Facebooku Centrum Janki. W puli nagród karty podarunkowe o wartości 200 złotych, 300 złotych, a nawet 500 złotych! Jest o co walczyć! Dodatkowo, w weekend 28-30 sierpnia na wszystkich, którzy zrobią sobie zdjęcie w naszej InstaStrefie i je opublikują czekają nagrody gwarantowane: vouchery do restauracji oraz dla pierwszych 20 osób każdego dnia błyszczące maseczki oraz smakołyki dla czworonogów. Czekamy na Was w Centrum Janki.

Urodzinowy konkurs to także dobra okazja do wsparcia sąsiadów. Tym razem Centrum Janki przekaże 5 złotych na rzecz Schroniska na Paluchu za każde opublikowane zdjęcie biorące udział w konkursie „Time to shine”. Dodatkową atrakcją będzie również spotkanie z pupilami ze Schroniska, którzy odwiedzą Centrum Janki w sobotę 29 sierpnia.

Szczegóły konkursu oraz regulamin na stronie www.chjanki.pl oraz na profilach społecznościowych facebook.com/centrum janki i @nowecentrumjanki na Instagramie.

 

 

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »