Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Centrum Medyczne SYNEXUS w Polsce

Centrum Medyczne SYNEXUS w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Synexus to międzynarodowa sieć przychodni medycznych. Największa na świecie sieć profesjonalnych przychodni usytuowanych w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry czy Republika Południowej Afryki, wyspecjalizowanych w prowadzeniu badań klinicznych.

W Polsce jest obecna w czterech miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Gdyni. Firma medyczna angażuje wykwalifikowany personel medyczny, posiada najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym. Centrum Medyczne Synexus prowadzi zakrojone na szeroką miarę programy diagnostyczne i zapobiegawcze w dziedzinie wielu dolegliwości. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatycznych, neurologicznych, astmy oskrzelowej oraz pozostałych schorzeń.
Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, doskonale wykwalifikowanej kadrze medycznej, niezwykle dobrej organizacji oraz sprzętowi medycznemu najwyższej jakości jest jednym z czołowych ośrodków badań klinicznych w Polsce.
Centrum Medyczne Synexus zaprasza wszystkich astmatyków w wieku od 35 do 55 lat na bezpłatne badania spirometryczne, bezpłatne konsultacje lekarskie (w tym konsultacje specjalistyczne), bezpłatne badania laboratoryjne według wskazań lekarza.
W Centrum Medycznym Synexus zbadasz także bezpłatnie swój poziom cholesterolu we krwi. Synexus zaprasza również Panie po 60 roku życia na bezpłatne badanie gęstości kości – densytometrię. Przyjdź i przebadaj się bezpłatnie. Zapraszamy na naszą stronę internetową - synexus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Medyczne SYNEXUS Sp. z o.o
http://synexus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »