Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Centrum Rehabilitacji TUKAN Pracodawcą Roku 2011

Centrum Rehabilitacji TUKAN Pracodawcą Roku 2011
Zobacz więcej zdjęć »
16 marca 2012 r. w Krynicy-Zdroju odbyła się Doroczna Gala Przedsiębiorczości „Sądecki Lider Biznesu”, podczas której tytułem Pracodawcy Roku 2011 uhonorowano nowoczesne Centrum Rehabilitacji TUKAN.

16 marca 2012 r. w Starym Domu Zdrojowym w Krynicy-Zdroju odbyła się 4. edycja Dorocznej Gali PrzedsiębiorczościSądecki Lider Biznesu". W plebiscycie dla sądeckich firm, które stosują dobre praktyki w prowadzeniu działalności gospodarczej i tworzą nowe miejsca pracy, statuetkę Pracodawcy Roku 2011 przyznano Centrum Rehabilitacji TUKAN. Nagrodę odebrała dyrektor placówki mgr inż. Mariola Pawlak.


- Nasze placówki, w których przyjmujemy pacjentów z całej Polski, umiejscowiliśmy w Nowym Sączu i Łabowej, ponieważ Sądecczyzna ze swoimi pięknymi okolicami, to miejsce, z którego można czerpać siły niezbędne do trudnego procesu rehabilitacji. - mówi mgr inż. Mariola Pawlak, dyrektor Centrum Rehabilitacji TUKAN - Jednak Sądecczyzna to także, a może przede wszystkim, ludzie, którzy są oddani swojej pracy i stanowią wielkie wsparcie dla naszych pacjentów - dodaje dyrektor Centrum.

Centrum Rehabilitacji TUKAN to uruchomiony w 2003 r. nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny w Nowym Sączu, w którym leczy się schorzenia narządu ruchu, a od 2011 r. także placówka w Łabowej. Centrum Rehabilitacji-Łabowa to ośrodek leczenia po incydentach neurologicznych, udarach mózgu, wylewach, a także po operacjach neurologicznych i schorzeniach kręgosłupa. W kompleksie CR TUKAN w Łabowej, mieści się także, rozpoczynający w tym roku swoją działalność, Pensjonat Seniora „Jawor" - miejsce dla ludzi, którzy mimo zaawansowanego wieku chcą pozostać aktywni.
Więcej informacji na www.tukan.info.pl oraz na www.jawor.labowa.net.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Rehabilitacyjne TUKAN
http://www.tukan.info.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 87891 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )