Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Architektura

Ceramika Paradyż sponsorem warsztatów architektonicznych OSSA

Ceramika Paradyż sponsorem warsztatów architektonicznych OSSA
Zobacz więcej zdjęć »
Ceramika Paradyż była sponsorem Ogólnopolskiego Spotkania Studentów Architektury.XIX już edycja warsztatów architektonicznych odbyła się w Krakowie w dniach 12–19 lipca. Tematem tegorocznego wydarzenia była KONTRA, wynikająca z potrzeby zestawiania ze sobą projektów odważnych i buntowniczych.

Warsztaty architektoniczne OSSA to inicjatywa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Studentów Architektury, która została zapoczątkowana już w 1977 roku. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdego studenta architektury, który podczas licznych warsztatów, plenerów, wykładów oraz wycieczek może doskonalić swoje umiejętności zawodowe. Tego typu spotkania przyciągają co roku liczną grupę osób, którzy poprzez wymianę doświadczeń między sobą, a także dzięki współpracy z architektami z Polski i zagranicy, mają okazję poszerzać swoją wiedzę.

Warsztaty OSSA stwarzają idealne możliwości do dyskusji i rozwoju. Za każdym razem uczestnicy podejmują pracę tematyczną związaną z bieżącymi problemami współczesnych miast oraz architektury. Tematem tegorocznych warsztatów była KONTRA. Ich celem było pokazanie różnorodnych form przeciwstawiania się istniejącemu porządkowi. Była to próba pokazania odważnych i buntowniczych koncepcji ulepszenia architektury miasta Krakowa. Każda edycja warsztatów architektonicznych OSSA, przyciąga liczne grono osób ze świata architektury, a coraz częściej również sztuki oraz budownictwa. Ogromny sukces tego wydarzenia możemy upatrywać przede wszystkim w wielkiej chęci rozwoju i nauki w branży architektonicznej oraz pobudzaniu kreatywności młodych ludzi. Taka idea przyświeca również Ceramice Paradyż, która z przyjemnością zaangażowała się w tego typu projekt i została jego sponsorem.

Więcej informacji o warsztatach OSSA: www.ossa.krakow2015.pl

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »