Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

China Glaze w Kaprun

China Glaze w Kaprun
Zobacz więcej zdjęć »
Marka China Glaze jest partnerem Polskich Dni w Kaprun 2009. Impreza organizowana jest na najwyższych europejskich lodowcach od 2003 roku.

Krajobraz lodowca w środku lata gwarantuje wspaniałą zabawę zwolennikom sportów zimowych. Impreza skupia celebrytów, dziennikarzy oraz turystów z całej Polski. W tak ekskluzywnym, cieszącym się sławą i uznaniem miejscu nie mogłoby zabraknąć marki dla wyjątkowych kobiet i gwiazd – China Glaze. Marka będzie towarzyszyła sławom – znani goście z Polski będą mogli skorzystać z przygotowanych specjalnie miejsc i wykonać zabiegi dla dłoni i stóp.

 China Glaze to ekskluzywna marka lakierów do paznokci dla pewnych siebie, ceniących szyk i elegancję pań. Szeroka gama kolorów pozwala każdej kobiecie wybrać dla siebie dokładnie to, na co ma ochotę – od lekkich i delikatnych odcieni, do lakierów w przepięknych, zdecydowanych barwach. Ulubione kolory odnaleźć można w kolekcjach stałych oraz sezonowych. Wszystkie urzekają paletą niepowtarzalnych odcieni, z których każdy emanuje szykiem, klasą i sexapilem.

Lakiery China Glaze powstały dzięki opracowaniu specjalistycznej formuły opartej na kompozycji żywic i polimerów. Polimery nadają im niepowtarzalny połysk i głębię koloru, a żywice zapewniają wyjątkową elastyczność i trwałość. Efekt: lakier doskonale przylega do paznokcia, nie odpryskuje i nie kruszy się.

Dystrybutorem zachwycających lakierów China Glaze jest Euro Fashion – firma od 1995 roku wiodąca na rynku kosmetycznym. Oprócz dystrybucji profesjonalnych produktów Euro Fashion znane jest jako organizator mistrzostw tj.: Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci "Nail Art Poland", Mistrzostwa Przedłużania Paznokci PINK and WHITE oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci "International Nail Art Championship", w których udział biorą min. osoby uczestniczące w kursach i szkoleniach organizowanych przez Euro Fashion. Firma jest również wydawcą pism: „Akademia Paznokcia” oraz „Paznokcie”.

www.chinaglaze.pl
www.eurofashion.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »