Gospodarka » Chemia

Chusteczki Lambi najlepsze na zimowe dolegliwości

Chusteczki Lambi najlepsze na zimowe dolegliwości
Zobacz więcej zdjęć »
Zima to czas, gdy większość z nas dopada przeziębienie oraz towarzyszący mu katar. Objawy przeziębienia potrafią być bardzo dokuczliwe. Na ten czas Metsä Tissue oferuje delikatne chusteczki higieniczne Lambi, które pomogą uporać się z uciążliwymi dolegliwościami.

Marka Lambi firmy Metsä Tissue ceniona jest za delikatność i miękkość produktów. Chłonne i wytrzymałe, a zarazem przyjazne dla delikatnej skóry produkty Lambi, nie mają sobie równych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Chusteczki higieniczne Lambi dostępne są w kilku wariantach. Wszystkie chusteczki Lambi składają się z kilku warstw cieniutkiej bibułki i wyprodukowane są w 100% z najwyższej jakości celulozy. Ich cechy charakterystyczne to miękkość i delikatność, ale nie tylko…

Chusteczki kosmetyczne Lambi Balsam, nasączane balsamem z aloesu, który zapobiega podrażnieniom nawet najdelikatniejszej skóry. W kartoniku Lambi Balsam znajduje się 80 trzywarstwowych chusteczek. Cena ok. 4,99 zł.

Klasyczne, delikatne chusteczki kosmetyczne Lambi Ultra Soft. Miękkie i niezawodne, przyjazne dla skóry całej rodziny. W kartoniku Lambi Balsam znajduje się 80 chusteczek. Cena ok. 4,49 zł.

Chusteczki higieniczne Lambi Balsam nasączone są balsamem z aloesu, który zapobiega podrażnieniom nawet najdelikatniejszej skóry. Podobnie do klasycznych chusteczek Lambi cztery warstwy bibułki zostały połączone delikatnym bocznym wygniataniem. Dostępne w opakowaniach po 6 paczek. Cena: 3,09 zł.

Chusteczki higieniczne Lambi Coolmint nasączone balsamem o delikatnym zapachu mięty. Podobnie do klasycznych chusteczek Lambi cztery warstwy bibułki zostały połączone delikatnym bocznym wygniataniem. Dostępne w opakowaniach po 6 paczek.Cena: 3,09 zł

Klasyczne, doskonale znane konsumentom chusteczki higieniczne Lambi Ultra Soft. Cztery warstwy bibułki zostały połączone delikatnym bocznym wygniataniem. Chusteczki Lambi, jako pierwsze otrzymały rekomendację Szwedzkiego Instytutu Alergologicznego. Dostępne w opakowaniach po 10 paczek. Cena: 3,99 zł. Oraz po 6 paczek – cena: 2,99 zł.

 

Metsä Tissue jest głównym dostawcą produktów higienicznych dla gospodarstw domowych i dużych konsumentów w Europie. Firma jest też największym na świecie dostawcą wyrobów papierowych do pieczenia i gotowania Jej marki to Lambi, Serla, Mola, Tento i Katrin. Metsä Tissue zatrudnia około 3600 osób w dziesięciu fabrykach w Finlandii, Niemczech, Polsce, na Słowacji i w Szwecji. Obroty Firmy przekraczają 800 mln euro. Metsä Tissue należy do grupy Metsäliitto. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »