Dom » Nieruchomość

City Apart Management operatorem Hotelu Number One w Gdańsku

City Apart Management operatorem Hotelu Number One w Gdańsku
Zobacz więcej zdjęć »
City Apart Management, spółka specjalizująca się w zarządzaniu hotelami i wynajmem krótkoterminowym apartamentów będzie operatorem Hotelu Number One, który niebawem zostanie otwarty w Gdańsku.

City Apart Management świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania hotelami i krótkoterminowego wynajmu nieruchomości.  W ramach obsługi Hotelu Number One operator odpowiada za zatrudnienie personelu hotelowego, marketing obiektu, obsługę Gości, zarządzanie kalendarzem rezerwacji, administrację i wykonywanie wszelkich usług konserwatorskich.

Hotel Number One jest realizowany przez notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółkę Dekpol, która jest również  generalnym wykonawcą inwestycji.  Nowoczesny obiekt  powstaje na Wyspie Spichrzów w samym sercu Gdańska. Aktualnie trwają ostatnie prace wykończeniowe. Zarządzanie obiektu powierzono operatorowi City Apart Management. Jest to nowo powstała spółka powiązana z  Dekpol SA.

City Apart Management zajmuje się również krótkoterminowym wynajmem nieruchomości, w tym apartamentów  powstałych w ramach kompleksu Nowa Motława.  

City Apart Management w ramach dedykowanej usługi Flats for Rent zapewnia profesjonalną obsługę nieruchomości od audytu w zakresie wyposażenia i przygotowania apartamentu, przez zarządzanie procesem najmu, po usługi konserwatorskie oraz czytelny system raportów rozliczeniowych. Usługa skierowana jest do właścicieli nieruchomości, którym zależy na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze procesu wynajmu. Proponowana umowa o współpracy opracowana została tak, by całkowicie zdjąć ciężar odpowiedzialności wynajmu z właściciela nieruchomości. Firma zapewnia ubezpieczenie OC, bezpieczeństwo transakcji rezerwacyjnych, a także nieograniczone pobyty właścicielskie.

Więcej informacji nt. Hotelu Number One na stronie http://www.hotelnumberone.pl/

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »