Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Co robić w Opolu w weekend?

Co robić w Opolu w weekend?
Zobacz więcej zdjęć »
Weekend w Opolu może być bardzo przyjemny.

Każdy z upragnieniem czeka na koniec tygodnia i początek weekendu, by móc się zrelaksować i odpocząć po długim i wyczerpującym tygodniu w pracy. A może by tak wybrać się na weekend do Opola? Mamy tutaj wiele atrakcji, mówią lokatorzy z https://eventhostel.pl/.

Co ciekawego na weekend w Opolu?

W najbliższy weekend 7-9 kwietnia odbędzie się koncert popularnego zespołu Happysad, który zagra kawałki z najnowszego albumu "Ciało obce". Fani zespołu muszą koniecznie przeżyć to na własnej skórze! Opole nie zawiedzie również miłośników sztuki - w najbliższy weekend odbędzie się wystawa retrospektywna Bolesława Polnara, który urodził się w tym mieście. Wystawę można podziwiać w Galerii Sztuki Współczesnej do 7 maja. Dobra wiadomość dla kinomaniaków: do kin wchodzi przebojowa komedia "Małżeńskie porachunki", która traktuje o tym, iż czasem taniej jest wynająć płatnego zabójcę niż się rozwieść. Polska komedia z doborową obsadą to idealna propozycja na sobotni lub niedzielny wieczór z przyjaciółmi.

A może do kina?

Ponadto w kinie Meduza trwa V Edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji, która może okazać się wspaniałą podróżą w czasie. A teraz prawdziwa gratka dla wszystkich maluchów kochających zwierzęta - już w najbliższą niedzielę klub jeździecki Ostroga zaprasza wszystkie maluchy na oprowadzanie na koniach. Można z bliska obejrzeć te majestatyczne zwierzęta, nakarmić je, wyczesać i pod okiem instruktora wsiąść i przejechać się na ich grzbiecie. Wspaniałe przeżycie gwarantowane!

Ten weekend w Opolu nie nie może być nudny - przekonaj się o tym na własnej skórze i zajrzyj do tego pięknego i urokliwego miasta. Znajdź też hotel Opole.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Daniel Getsiński

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »