Dom » Budownictwo

Compulevel – nowoczesny system pomiaru różnicy poziomów

Compulevel – nowoczesny system pomiaru różnicy poziomów
Zobacz więcej zdjęć »
Compulevel to elektroniczna poziomnica firmy Stanley, umożliwiająca samodzielny pomiar poziomów w terenie, nawet za istniejącymi przeszkodami.

Nowa elektroniczna poziomica Stanley Compulevel to urządzenie, posiadające 15 zaprogramowanych funkcji, służących do wykonywania trudnych zadań pomiaru wysokości i niwelacji. Znajdą one zastosowanie niemal na każdym etapie budowania domu: od planowania terenu pod zabudowę, przez wykopy i budowę, aż po prace wykończeniowe oraz całościowe zagospodarowanie terenu. Wszystkie obliczenia wykonywane przy pomocy poziomnicy Compulevel są niezwykle precyzyjne (praca po krzywej z dokładnością 3mm, zakres w pionie - 12 m, zakres w poziomie - koło o średnicy 60 m). Dzięki funkcji Carry (dowolna lokalizacja), pomiaru wysokości można dokonywać w nieograniczonych zakresach i z licznymi ustawieniami, a jednocześnie bez żmudnych obliczeń i licznych błędów.

Poziomica Compulevel tworzy inteligentny system, który umożliwia m. in. gromadzenie i opracowywanie danych, przeprowadzanie szybkich analiz i zestawień, a także tworzenie profili działek, odcinków oraz map topograficznych. W odróżnieniu od typowych laserowych systemów pomiarowych, wszystkie wyniki odczytów i analiz wyświetlane są w 0,0001 sekundy na dużym, czytelnym ekranie LCD. Podobnie jak całe urządzenie, ekran ten jest odporny na trudne warunki pogodowe. Istotnym atutem nowego produktu firmy Stanley jest także pojemna pamięć zapisu danych, pozwalająca na zachowanie wyników 137 odczytów na nieograniczony czas, również bez baterii. Całe urządzenie jest zasilane zaledwie jedną alkaiczną baterią 9V, która umożliwia jego pracę przez ponad 60 godzin.

Wygodę korzystania z elektronicznej poziomnicy Compulevel firmy Stanley dodatkowo zwiększa możliwość wyboru dowolnej z sześciu dostępnych skal pomiarowych. Warto także podkreślić, że urządzenie zastępuje drugiego pracownika, potrzebnego podczas wykonywania pomiarów tradycyjnymi metodami. Kalibrowanie i sprawdzanie urządzenia w terenie również jest możliwe do przeprowadzenia samodzielnie, a przy tym jest łatwe i szybkie.

Sugerowana cena:

Elektroniczna poziomica Stanley Compulevel - 5 000 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »