Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Condohotel w czterech kolorach

Condohotel w czterech kolorach
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwsze skrzydło nowego hotelu we Władysławowie już na ukończeniu

Condohotel to nowa koncepcja na polskim rynku, pozwalająca zainwestować w obiekty wypoczynkowo-rekreacyjne bez konieczności zarządzania nimi. Zgodnie z tą formułą we Władysławowie powstaje Hotel 4Kolory, realizowany przez spółkę „4KOLORY IDEA Sp. z o.o.”.

W ostatnich latach na polskim rynku inwestycyjnym zaczęły się pojawiać tzw. condohotele. Formuła ta już od 20 lat sprawdza się w Stanach Zjednoczonych, gdzie stanowi popularne rozwiązanie wykorzystywane przez deweloperów i inwestorów. Zakłada możliwość zakupu hotelowych lokali przez indywidualne osoby czy firmy, które następnie wynajmują lokal operatorowi hotelu. Dzięki temu nabywca może czerpać zyski z posiadanych lokali bez konieczności ich doglądania i zarządzania. Dodatkowa korzyść wynika z faktu, iż z zakupionego lokalu można korzystać również samemu.

Formułę condohotelu postanowiła zastosować spółka „4KOLORY IDEA Sp. z o.o.” przy budowie Hotelu 4Kolory we Władysławowie. Hotel, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, będzie obiektem spełniającym funkcje restauracyjno-rozrywkowo-rekreacyjne. Przygotowane zaplecze konferencyjne stanowi interesującą propozycję dla grup biznesowych. Pośród przewidywanych atrakcji znajdą się m.in. aqua park, teren do gry w mini-golfa, korty tenisowe i boiska sportowe, a także kompleksowe centrum spa. Pod szyldem łódzkiego dewelopera we Władysławowie funkcjonuje już hotel Velaves SPA&RESORT.

W ramach Hotelu 4Kolory prowadzona jest obecnie budowa dwóch z czterech skrzydeł: Cytrynowego i Morskiego. Na budowie pierwszego z nich trwają już prace wykończeniowe, które mają zostać zamknięte przed końcem roku. Skrzydło zacznie funkcjonować jeszcze w trakcie sezonu zimowego. Oddanie do użytku skrzydła Morskiego planowane jest obecnie na koniec 2013 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

p.wrona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »