Gospodarka » Żywność

Croissant 7Days najlepszy w Polsce

Croissant 7Days najlepszy w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Rogalik 7Days wyróżniono godłem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów „Najlepsze w Polsce – The best in Poland”.

Nagrodę przyznano w kwietniu 2010 r., w plebiscycie XIII edycji konkursu „Najlepsze w Polsce". 7Daysa wybrali konsumenci, którzy oceniali walory użytkowe i jakość produktu - o wygranej zadecydowała liczba głosów. Rogalik otrzymał wyróżnienie w ramach grona producentów najlepszych europejskich wyrobów oferowanych w Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
- Chipita jest obecna na polskim rynku od 11 lat. Nasza misja to dostarczanie konsumentom przekąsek najwyższej jakości, takich jak Croissant 7Days. Połączenie tradycji piekarskich i najnowocześniejszych technologii sprawia, że do klienta trafia zawsze świeży i smaczny produkt. Godło Najlepsze w Polsce to dla nas niezwykłe wyróżnienie, które świadczy o tym, że konsumenci darzą nas rosnącym zaufaniem. Czujemy się wobec tego jeszcze bardziej zobowiązani do dostarczania im produktów najwyższej jakości - mówi Alina Baniecka, dyrektor marketingu Chipita Poland.

„Najlepsze w Polsce" to jeden z najstarszych konkursów konsumenckich. Jego organizatorem jest od 1992 r. Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu, organizacja pozarządowa realizująca projekty wspierające polską przedsiębiorczość. Konsumencki Konkurs Jakości Produktów ma na celu promocję i wyróżnienie najlepszych zdaniem konsumentów produktów na rynku europejskim. Godło „Najlepsze w Polsce - The best in Poland", uznane przez Komisję Unii Europejskiej, jest wizytówką i gwarancją najwyższej jakości. Produkty i usługi legitymowane tym znakiem wyznaczają nowe standardy rynkowe nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach europejskim i światowym.

Kontakt dla mediów Agnieszka Sabat
Senior Account Executive
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 85
E-mail: agnieszka.sabat@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »