Dom » Budownictwo

Czas na automatyczne bramy i rolety

Czas na automatyczne bramy i rolety
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Krispol po raz kolejny zaprasza do udziału w promocji obejmującej automatyczne bramy i rolety. Dla właścicieli domu z garażem to znakomita okazja do zapewnienia sobie komfortu i bezpieczeństwa w wyjątkowo korzystnych cenach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

BRAMY GARAŻOWE
Oferta promocyjna obejmuje automatyczne segmentowe bramy garażowe z tłoczeniem wąskim VENTE K2 RC w wersji WOODGRAIN Classic E, w kolorach: białym i brązowym oraz dekorach: złoty dąb i orzech, w wybranych wymiarach. Ceny są jak zwylke bardzo atrakcyjne i zaczynają się już od 2 263 zł netto!
 
 

ROLETY ZEWNĘTRZNE
Promocja obejmuje 30% rabatu na silniki zewnętrzne – wyłącznie przy zakupie rolet zewnętrznych KRISPOL. Oferta dotyczy silników MOBILUS - mechaniczne krańcówki.

Promocja obowiązuje od 14 lutego do 31 marca 2014.

Z promocji można skożystać zamawiając bramę lub rolety u Partnerów handlowych Krispol - między innymi w firmie Rambit z Krakowa. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rambit - automatyka i sterowanie bram
http://rambit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »