Dom » Wnętrza

Czas na kuchnię! Relacja z warsztatów w showroomie Decoroom

Czas na kuchnię! Relacja z warsztatów w showroomie Decoroom
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 6. kwietnia wielbiciele funkcjonalnego projektowania spotkali się w showroomie Decoroom po raz szósty. Tym razem rozmowy koncentrowały się wokół tego, jak zachować równowagę pomiędzy estetyką i funkcjonalnością w kuchni.

Na wydarzenie przybyło wielu młodych architektów oraz miłośników projektowania wnętrz.

Spotkanie rozpoczęły prezentacje Partnerów, którzy podzielili się z widownią nowinkami branżowymi w zakresie projektowania kuchni. Swoje materiały audiowizualne zaprezentowali Samsung, Barlinek, Porta, Tubądzin oraz marka GROHE. Następnie, pracownia Decoroom, która w tym roku obchodzi swoje 10. Urodziny, ogłosiła konkurs na najpiękniejsze życzenia.

Kuchnia insta friendly, funkcjonalna, a może smart?

Po części teoretycznej rozpoczął się panel dyskusyjny. Rozmowę moderowała redaktor naczelna „Czas na Wnętrze", Anna Grużewska. Wraz z panelistami, zastanawiała się nad tym, czy istnieje kuchnia idealna, jakie trendy obecnie dominują i jak dopasować aranżację pomieszczenia do charakteru domowników. Kasia Będzińska - której profil na Instagramie śledzi ponad 230 tysięcy fanów, autorka bloga minimaliv.com, opowiedziała o tym, jak powstają zdjęcia jej wnętrz.

-Robię zdjęcia wnętrza, w którym żyję, w którym poza designerskimi, znajdują się także przedmioty, które nie są insta friendly - na przykład talerz z samochodami mojego synka. Na zdjęciach jednak ich nie widać, ponieważ traktuję moich fanów tak samo jak gości, których zapraszam do mieszkania - przed ich wizytą zawsze sprzątam - wyjaśniła podczas spotkania.

Z kolei Dagmara Jakubczak, właścicielka FORelements.pl opowiedziała o swojej wielowymiarowej kuchni, wyjaśniając, że we wnętrzu nie wszystko musi idealnie ze sobą współgrać, ale ważna jest harmonia poszczególnych elementów. Świeże podejście do stylizacji wnętrz wprowadził Michał Gulajski - stylista wnętrz, właściciel pracowni „Wnętrza Michała". Podczas panelu nie mogło zabraknąć również Wioletty Cieślik, kierownik działu Decoroom Kuchnie, która podzieliła się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem w projektowaniu.

Czas na deser!

Po części oficjalnej, na gości czekała aromatyczna kawa i finezyjne przekąski. Decoroom zadbało także o symboliczny urodzinowy „tort" w formie eleganckich deserów, które w ramach live cooking, powstawały na oczach uczestników spotkania. Serdeczne rozmowy w kuluarach płynnie przeszły w ostatni etap spotkania - warsztaty, podczas których młodzi architekci tworzyli projekty idealnych kuchni.

Więcej na: https://www.decoroom.eu/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Anonim 2019-04-19 07:29:27

    Fajnie że takie wydarzenia są organizowane, tylko gdzie się o nich dowiedzieć przed wydarzeniem, a nie po fakcie?

    projektowanie-wnetrz-online.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »