Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Czas zaprowadzić porządek - kiedy przydadzą się słupki odgradzające?

Czas zaprowadzić porządek - kiedy przydadzą się słupki odgradzające?
Zobacz więcej zdjęć »
Starożytni Rzymianie zwykli mawiać "divide et impera", czyli dziel i rządź. I choć dziś częściej słyszy się apele o likwidowanie barier i podziałów, a nie pogłębianie ich, to bardzo często bez odpowiedniego ogrodzenia nie da się obyć.

Czas zadbać o porządek.

Ludzie potrafią być bardzo kreatywni, jeśli chodzi o wchodzenie tam, gdzie nie powinni. Właśnie dlatego na wszelkiego rodzaju imprezach warto jasno i czytelnie wygrodzić strefy dla różnego rodzaju gości. Dzięki temu znacząco ograniczymy panujący chaos, dzięki czemu też wszyscy powinni bardziej docenić nasze działania. Dobrym przykładem jest tu wydzielenie chociażby strefy VIP od strefy przeznaczonej dla pozostałych gości czy też, w przypadku gdy spodziewamy się dużych kolejek, wygrodzenie za pomocą systemu słupków i taśm sugerowanego kierunku i układu ustawienia się kolejki. Wszystkim nam przecież zależy na wyeliminowaniu stresujących dla ludzi przepychanek spod znaku "pan tu nie stał".

Czego powinniśmy oczekiwać od słupków tego typu?

Przede wszystkim łatwości co do zmiany ich rozstawienia. Musimy przecież dynamicznie dostosowywać się do zaistniałej sytuacji i przykładowo zwiększać lub zmniejszyć rozmiar poszczególnych stref w zależności od realnego zapotrzebowania. Czasem trzeba też będzie odpowiednio modulować kierunek kolejki gości tak, aby nie tworzyły się niezorganizowane grupy oczekujących. Jednocześnie, nasze słupki odgradzające muszą być na tyle stabilne, by goście choćby niechcący nie przewracali ich lub nie przesuwali. Cenionym elementem budowy słupków ograniczających jest ich możliwie najbardziej kompaktowa postać w wersji złożonej. Dzięki temu dużo łatwiejszy będzie zarówno transport, jak i docelowy montaż. Warto też zwrócić uwagę, że w zależności od naszych potrzeb przydać się mogą również rozmaite akcesoria - jak choćby różnego rodzaju tabliczki informacyjne przyczepiane do słupków, czy też bardziej specyficzne rodzaje taśm łączących słupki. Te ostatnie zresztą mogą być w razie potrzeby zamienione na różnego rodzaju sznury, łańcuchy a czasem nawet formy podobne do szlabanów.

Starajmy się więc zawczasu wyposażyć w odpowiednią liczbę różnorodnych słupków, by w razie potrzeby nie musieć angażować naszych własnych pracowników do pełnienia roli "zastępczego słupka". Z pewnością nie będzie to przez nich dobrze odebrane, a zależy nam przecież nie tylko na zadowoleniu gości, ale też naszych pracowników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bocianarium

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »