Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Czterech mężczyzn i dama tylko na Travel Channel!

Czterech mężczyzn i dama tylko na Travel Channel!
Zobacz więcej zdjęć »
Luty to najkrótszy, najzimniejszy i najbardziej mroczny miesiąc w roku, który aż się prosi o jakąś rozrywkę. Dlatego Travel Channel przygotował dla Państwa kilka ciekawych nowości programowych.

Bohaterami programu Czterech mężczyzn i dama będą rodzice, Anja i Wilco Drew, trzech małych chłopców: Olliego, Maksa i Freddiego. Ta wesoła rodzinka wyruszy w podróż po świecie, by udowodnić, że posiadanie dzieci wcale nie musi ograniczyć spędzania wakacji w domu.

Ich pierwszy przystanek to południowoafrykański Kapsztad, gdzie czeka ich wiele niespodziewanych wydarzeń, nie tylko tych pozytywnych. Na ich szlaku znajdzie się również Perth, Hong Kong, Moskwa i Oslo. A na koniec - bagatela - samochodowa wyprawa przez całą Amerykę Północną. Program „Czterech mężczyzn i dama" to fascynująca relacja z rodzinnej podróży pełnej problemów i zwycięstw. Oglądajcie
i przekonajcie się sami!

Przeżyj niesamowitą przygodę w Nowym Roku już 13 lutego o godzinie 19.00. Travel Chanenl zaprasza!

Powtórki programu, m.in.:

14 lutego o godzinie 00.00
18 lutego o godzinie 21.00
20 lutego o godzinie 19.00
25 lutego o godzinie 21.00
27 lutego o godzinie 19.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »