Technologie » Komputery

Czy wiesz już wszystko o Autodesk Inventor 2010

Czy wiesz już wszystko o Autodesk Inventor 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Do 1 grudnia 2009 trwa konkurs sprawdzający wiedzę o Autodesk Inventor 2010 organizowany przez portal 3dcad.pl i Aplikom. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na 7 pytań i w ten sposób wykazać się znajomością programu.

Warto spróbować bo fundator zadbał o bardzo atrakcyjne nagrody.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W puli znalazł się Manipulator 3Dconnexion SpacePilot Pro oraz pierwsze i jedyne na naszym rynku - multimedialne szkolenia autorstwa specjalistów z Aplikomu - Autodesk Inventor Basic oraz AutoCAD Mechanical Basic – po dwa z każdego szkolenia. 

Pytania konkursowe są na stronie www.3dcad.pl/konkurs  

Uczestnicy konkursu mogą wygrać jedną z pięciu atrakcyjnych nagród:·     

  • jedna nagroda: Manipulator SpacePilot PRO - firmy 3Dconnexion, który  jest najbardziej profesjonalną myszką 3D, stworzoną by uprościć pracę  w wysoce wymagających środowiskach programów 3D.

www.aplikom.com.pl/index/produkty/sprzet/opis/236_Manipulatory_3DConnexion/808

  • dwie nagrody: multimedialne szkolenie  Autodesk Inventor Basic - przeznaczone dla osób rozpoczynających pracę z programem Autodesk Inventor.

http://www.aplikom.com.pl/index/szkolenia/multimedialne/opis/313_Szkolenie_multimedialne_Autodesk_Inventor_Basic

 
APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. Zajmujemy się również rynkiem edukacyjnym. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.
Oferta APLIKOMu obejmuje:

  •  oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
  • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
  • interaktywne systemy do prezentacji i szkoleń
  • eksperckie usługi inżynierskie - szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.
Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją. Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo, GIS i infrastruktura, technologie rastrowe. 

APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

  • olbrzymia, unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
  • autorskie aplikacje specjalistyczne – APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
  • specjalistyczne szkolenia CADowskie,
  • eksperckie usługi inżynierskie.

3DCAD.pl to portal internetowy poświęcony tematyce oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM/CAE. Został zaprojektowany i wykonany przez inżynierów  dla inżynierów, tak aby w jednym miejscu w internetowej sieci zebrać wszystkie informacje jakich potrzebuje dzisiejszy designer. Celem redakcji jest zbieranie i uporządkowanie w przyjazny dla użytkownika portalu takich informacji. Informacji, które będą jak najbardziej przydatne i ułatwiające codzienną pracę. Informacji na temat nowoczesnego i popularnego oprogramowania, opinii o nim, lokalizacji dystrybutorów i dostępności na polskim rynku.

APLIKOM Sp. z o.o.94-104 Łódź ul. Obywatelska 137tel: +48 42 288 16 00www.aplikom.com.pl 

Obsługa Prasowa i PR:
Małgorzata Błachnio mobile: (+48) 509 047 721
mailto:Malgorzata.Blachnio@indalo.pl
www.indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »