Firma » Praca

Dale Fuller prezesem rady nadzorczej AVG Technologies

Dale Fuller prezesem rady nadzorczej AVG Technologies
Zobacz więcej zdjęć »
Amsterdam, 4 listopada 2009 r. – Firma AVG Technologies, producent najpopularniejszego na świecie bezpłatnego oprogramowania antywirusowego, poinformowała dziś, że Dale Fuller, nominowany w marcu 2009 roku na tymczasowego dyrektora AVG, został mianowany stałym prezesem rady nadzorczej.

Fuller jest członkiem rady nadzorczej AVG od października 2008 roku i dysponuje bogatym doświadczeniem, które zgromadził, zasiadając w zarządach takich firm, jak McAfee, Borland, Webgistix, Krugle, Phoenix Technologies, Guidance Software oraz Quest Aircraft Company. Wielokrotnie i z powodzeniem zakładał firmy i przeprowadzał je przez kluczowe fazy rozwoju biznesowego.

Zanim Dale dołączył do AVG, pracował jako tymczasowy dyrektor generalny i członek zarządu McAfee, jednej z największych światowych firm specjalizujących się w technologiach bezpieczeństwa. Pod jego kierownictwem McAfee zanotowała duży wzrost wartości akcji i przychodów. W nowej roli Fuller pomoże AVG i inwestorom przygotować się na następną fazę rozwoju.

„Bieżąca rada nadzorcza i kierownictwo AVG zadbały o rekordowe przychody, teraz przygotowując się do przeprowadzenia oferty publicznej, chcieliśmy ustabilizować główne role kierownicze — powiedział JR Smith, dyrektor generalny AVG Technologies. — Liczę na dalsze strategiczne przywództwo Dale’a, w miarę jak AVG będzie wchodzić w nową fazę rozwoju”.

Rada nadzorcza AVG składa się obecnie z przedstawicieli firm Enterprise Investors, TA Associates, Benson Oak i Intel Capital.

Kontakt z AVG

·         Najnowsze wiadomości o AVG znajdziesz w Twitterze pod adresem www.twitter.com/officialAVGnews 

·         Analizę aktualnych zagrożeń znajdziesz w blogu głównego dyrektora AVG ds. badań, Rogera Thompsona, pod adresem http://thompson.blog.avg.com/

·         Dołącz do naszej społeczności w Facebooku pod adresem www.facebook.com/AVGfree  

O AVG Technologies

AVG jest światowym liderem rozwiązań bezpieczeństwa, który chroni ponad 80 milionów użytkowników indywidualnych oraz małych firm w 167 krajach przed stale rosnącą liczbą zagrożeń internetowych, wirusów, spamu i hakerów. Siedziba główna firmy mieści się w Amsterdamie. AVG już przez niemal dwie dekady skutecznie walczy z przestępczością internetową. Posiada jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów do wykrywania i zwalczania cyfrowych zagrożeń na świecie. Dostępne za darmo oprogramowanie zabezpieczające AVG zapewnia użytkownikom podstawową ochronę oraz umożliwia łatwy dostęp do bardziej zaawansowanych zabezpieczeń. Około 6000 resellerów, partnerów i dystrybutorów współpracuje z AVG na całym świecie. Należą do nich między innymi: Amazon.com, CNET, Cisco, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart oraz Yahoo!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »