Dom » Budownictwo

DAN-WOOD HOUSE - program niepowtarzalnego wnętrza

DAN-WOOD HOUSE - program niepowtarzalnego wnętrza
Zobacz więcej zdjęć »
Firma BUDIMEX DANWOOD Sp. z o.o. - będąca właścicielem marki DAN-WOOD HOUSE oraz producentem gotowych domów jedno- i wielorodzinnych - zaoferowała swoim klientom unikalny program doboru elementów aranżacyjnych do projektowania wnętrz - WohnArt.
 

Program zakłada, że każdy klient - przy współpracy z architektami firmy - może w łatwy sposób wcielić się w rolę projektanta wnętrz. Wykorzystując gotowe moduły można zaaranżować poszczególne pomieszczenia domu, stosownie do indywidualnych potrzeb i wyobrażeń przyszłych domowników.

WohnArt - to nowatorska oferta rynkowa, która pozwala klientom na wprowadzanie - prawie samodzielnie - indywidualnych elementów wystroju i aranżacji wnętrz: ścian, podłóg i sufitów. Dom, którego właściciele zdecydują się na udział w programie WohnArt, nabierze indywidualnego i niepowtarzalnego klimatu.

W ramach programu oferowany jest wstępny zestaw gotowych propozycji wykończenia wnętrz, za pomocą których klient może sam „ubrać" wnętrza swojego domu. Są to np. okrągłe lub prostokątne moduły sufitów podwieszanych, które można ze sobą zestawiać jak klocki i budować zarys sufitu w jadalni czy salonie. Do tego wystarczy wybrać odpowiednie oświetlenie i całość nabierze indywidualnego charakteru.

Architekci DAN-WOOD HOUSE przygotowali gotowe moduły dekoracyjnych ścian z wnękami, które można ze sobą zestawiać, otwierając w ten sposób lub zamykając przestrzeń. Pokój dziecięcy stanie się ciekawym miejscem zabaw, gdy przedzielimy go np. ażurową ścianką z okrągłymi otworami - półkami. Z kolei w sypialni wystarczy „wyciąć" w ścianie - z obu stron łóżka - wnęki z oświetleniem, a uzyskamy w ten sposób nastrojowe, wbudowane „lampki nocne".

Klient ma do wyboru zestaw atrakcyjnych gotowych rozwiązań aranżacyjnych m.in. ściany telewizyjnej w salonie. Mogą to być wąskie, podświetlone nisze - imitujące lampy albo obniżony panel sufitu z oświetleniem halogenowym czy też dostawiona, delikatnie zakręcająca ścianka, skrywająca półki na książki.

Opracowano tak wiele aranżacji wnętrz domów DAN-WOOD HOUSE, że klient może je samodzielnie zestawiać, tworząc niepowtarzalne układy. A co więcej - przy pomocy architektów firmy - może też wprowadzać własne niepowtarzalne pomysły. Tak więc jedynym ograniczeniem jest tu praktycznie ludzka wyobraźnia. W efekcie powstaje unikalna koncepcja, która będzie zastosowana tylko w jednym domu - zgodnie z indywidualnymi upodobaniami klienta.

Każdy zaprojektowany element wnętrza zostanie wykonany następnie z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal wykończenia.

Bogaty w różnorodne opcje program WohnArt jest gotowym narzędziem, za pomocą którego klient może stworzyć niemalże własne dzieło sztuki architektonicznej. Program umożliwia bawienie się formą, materiałem i kolorem oraz stworzenie własnego stylu.

Przykładowe rozwiązania, jakie można wprowadzić używając programu WohnArt:

  • § kształt obniżonego sufitu w jadalni może stanowić odbicie stołu jadalnianego - okrągłego lub prostokątnego

  • § rysunek podłogi i zróżnicowanie materiałów wykończeniowych umownie wyznaczą granice między holem i salonem czy jadalnią i kuchnią

  • § ściany mogą otwierać lub zamykać przestrzeń, a gotowe moduły ścianek można ze sobą zestawiać w dowolny sposób, tworząc wnętrza półotwarte, harmonijnie łącząc funkcje pomieszczeń

  • § otwory i wnęki w ścianach służą ekspozycji pamiątek i przeróżnych rodzinnych drobiazgów - albo stają się miejscem na oryginalne, nastrojowe lampy

  • § światło w niszach ściennych wydobywa kolor i kontur mebli i elementów wyposażenia

Okazuje się, że czasem wystarczy wprowadzić klika drobnych pomysłów i zastosować kilka odmiennych rozwiązań, aby dom stał się piękny, funkcjonalny, a przede wszystkim, aby nabrał indywidualnego charakteru.

DAN-WOOD HOUSE kładzie duży nacisk na wysoką jakość wykończenia wnętrz domów. Każda ze zmian w projekcie - wprowadzana przez klienta - jest następnie dokładnie realizowana w trakcie produkcji domu i montażu. Wszystkie indywidualne rozwiązania - zaakceptowane przez klientów i architektów - są realizowane przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych materiałów i są objęte pełną gwarancją, tak jak pozostałe elementy domu.

DAN-WOOD HOUSE zapewniają najwyższą jakość wykonania, dzięki czemu na domy udzielana jest 30-letnia gwarancja.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »