Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Danio na wynos – zgładź Małego Głoda także poza domem!

Danio na wynos – zgładź Małego Głoda także poza domem!
Zobacz więcej zdjęć »
Nieprzewidywalny Mały Głód potrafi zaatakować także poza domem, pojawiając się niespodziewanie w szkole, na placu zabaw czy w parku. Warto mieć wtedy przy sobie najnowsze Danio na wynos w praktycznym i atrakcyjnym opakowaniu, dzięki któremu można zjeść ulubiony serek homogenizowany zawsze i wszędzie

Danio na wynos – to nowość od nr 1 w kategorii serków homogenizowanych*, a atrakcyjne, wygodne opakowanie daje możliwość zjedzenia serka gdziekolwiek się jest. Teraz broń na Małego Głoda – można mieć zawsze przy sobie! W szkole, w skateparku, na rolkach czy w kinie. Danio na wynos nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów.

„Produkt jest odpowiedzią na potrzeby związane z coraz szybszym tempem życia. Danio na wynos – idealnie wpisuje się w trend jedzenia „on the go”, zaspokajając równocześnie potrzeby żywieniowe młodzieży. Pożywny i pełnowartościowy produkt mleczny, który dzięki swojej innowacyjnej formule można mieć przy sobie przez większą część dnia” – komentuje wprowadzenie na rynek nowego produktu Ewa Gayny, kierownik ds. relacji zewnętrznych i komunikacji, Danone.

Spot reklamujący nową tajną broń na Małego Głoda można obejrzeć pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=L2D7i28I6VQ .

Waniliowe Danio na wynos dostępny jest pojemność 140 g i kosztuje ok 2,49 zł.

 

*Danone za Nielsen – Panel Handlu Detalicznego, cała Polska, sprzedaż wartościowa w okresie sierpień 2014- lipiec 2015 w kategorii serków homogenizowanych Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Danone Sp. z o.o.
http://www.danone.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »