Technologie » Komputery

Debiut laserowego zestawu od Black Pointa

Debiut laserowego zestawu od Black Pointa
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku pojawił nowy zestaw przeznaczony do popularnych drukarek Laser Jet Hewlett-Packard. Tonery LCBPH31xA marki Black Point przy wydajności równej materiałom producenta sprzętu zapewniają opłacalność wyższą o 30%.

Zestaw Black Pointa LCBPH31xA przeznaczony do drukarek HP LJ Pro CP 1025, LJ Pro 100 M175 i LJ Pro M275 zapewnia znaczne oszczędności w porównaniu z tonerami producenta sprzętu. Koszt wydruku spada z 17 do 12 groszy w czerni i z 21 do 15 groszy w kolorze. To opłacalność większa o 30% przy zachowaniu identycznej wydajności co produkty HP. Wydajność czarnego tonera LCBPH310A określono na poziomie 1200 stron, a kolorowego - 1000 stron.

 

- Hewlett-Packard w przypadku tonerów CE31xA powrócił do starej technologii druku karuzelowego. Moduł obrazujący jest tu - obok  pojemnika z prochem wraz z elementami podającymi proch do bębna - kolejnym materiałem eksploatacyjnym - tłumaczy Bartosz Żurowski, inżynier rozwoju i jakości produktu w Black Point SA. - To technologiczne odchudzenie sprawia, że Black Point może zaproponować użytkownikom produkt, który przy identycznej wydajności będzie atrakcyjniejszy pod względem opłacalności - dodaje.

 

Zestaw kolorowych tonerów LCBPH31xA marki Black Point powstał w oparciu o doskonale dobrane komponenty. Kartridże wyprodukowano w zgodzie z wytycznymi normy ISO 19798:2007. Kartridże objęto dożywotnią gwarancją na produkt oraz na drukarkę,  w której są używane. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »