Dom » Wnętrza

Dekoria.pl na Dzień Matki

Dekoria.pl na Dzień Matki
Zobacz więcej zdjęć »
Maj, uważany za czas zakochanych, to także miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Matki. Warto osobę która włożyła wiele serca i trudu w nasze wychowanie, obdarować prezentem, który wywoła uśmiech na jej twarzy.

Dekoria.pl prezentuje zestawy FOLK i FOLK&FILC, które doskonale sprawdzą się w roli drobnego upominku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dekoria.pl - producent tekstyliów domowych w Polsce - prezentuje nowość: zestawy FOLK i FOLK&FILC, które stanowią doskonały pomysł na prezent. Szukając upominku dla wyjątkowej osoby, wybierzmy to, co wyróżnia się unikalnym charakterem i stylem.


Zestawy FOLK i FOLK&FILC to ceramiczne produkty najwyższej jakości. Ceramika ART to sztuka użytkowa autorstwa absolwentów ASP. Funkcjonalność wyrobów połączona została z elementami zabawy i zaskoczenia - elementami coraz chętniej wykorzystywanymi przez różnych designerów na całym świecie. Ekspresja, feeria barw, zaskakujące motywy i formy pozwoliły osiągnąć oszałamiający efekt. Ciekawe połączenie ceramiki z drewnem, filcem oraz stalą nierdzewną nawiązuje do sztuki ludowej i orientu. Niepowtarzalny charakter produktu i jego unikatowość sprawiają, że stanowi on doskonały pomysł na niebanalny prezent.

Wykaźmy się kreatywnością wybierając prezent, który przez lata przypomni wyjątkowe chwile spędzone z najbliższymi osobami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »