Firma » Biznes

Dekpol Deweloper stawia na Wyspę Sobieszewską

Dekpol Deweloper stawia na Wyspę Sobieszewską
Zobacz więcej zdjęć »
Dekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży dwie nowe inwestycje obejmujące łącznie 76 lokali. Lazur Park i Villa Neptun powstaną na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku.

Obydwa projekty łączy kameralna i nowoczesna zabudowa oraz wyjątkowa lokalizacja blisko nadbałtyckiej plaży i nabrzeża Martwej Wisły, co powoduje że nieruchomości są niezwykle atrakcyjne. Inwestycja Lazur Park  przeznaczona jest na cele mieszkaniowe, a Villa Neptun oferuje lokale pod wynajem, ale można je również zakupić na własny użytek.

Wyspa Sobieszewska jest jednym z ciekawszych regionów Trójmiasta zarówno pod kątem walorów krajobrazowych, jak również pod względem dostępnej infrastruktury. Obszar słynie z jednych z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu i jednocześnie jest ostoją dzikiej przyrody - na jego terenie znajdują się aż dwa rezerwaty: Ptasi Raj i Mewia Łacha. To wszystko powoduje rosnącą „modę” na Sobieszewo.

Bezpieczne i stałe połączenie Wyspy z lądem zapewnia wybudowany pod koniec 2018 roku Most Sobieszewski. Do tętniącego życiem centrum Gdańska jest stąd tylko 20 minut jazdy samochodem. Nic więc dziwnego, że to właśnie tu Dekpol Deweloper zdecydował się zrealizować swoje dwa kolejne projekty.

Przy ul. Kwiatowej, tylko 1 km od nadmorskiej plaży, powstanie Lazur Park, w którym znajdzie się 36 mieszkań o powierzchni od 27 mkw. do 58 mkw. Natomiast przy ul. Nadwiślańskiej, w pobliżu Przystani Tramwaju Wodnego nad brzegiem Martwej Wisły, powstanie Villa Neptun, w ofercie której jest 40 apartamentów pod wynajem o powierzchni od 28 mkw. do 58 mkw. Obydwie inwestycje, poza kameralną zabudową i lokalizacją w Gdańsku Sobieszewie, łączy nowoczesna architektura, w której przeważają duże przeszklenia, a każdy z lokali ma zapewnioną dodatkową przestrzeń w postaci ogródka lub balkonu. W przypadku Villi Neptun na szczególną uwagę zasługują tarasy o imponującej powierzchni blisko 100 mkw. należące do apartamentów z antresolą położonych na ostatnich kondygnacjach budynków. W przypadku Lazur Park uwagę przykuwa wyjątkowa strefa rekreacyjna obejmująca salę bilardowo-kinową do dyspozycji mieszkańców i ich gości.

Projekty obydwu inwestycji uwzględniają ogólnodostępne tereny wypoczynkowe ze starannie zaprojektowaną zielenią, ławkami i innymi elementami małej architektury, a także naziemne miejsca postojowe, w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Generalnym wykonawcą obu inwestycji jest Dekpol S.A., a za projekt odpowiada pracownia Architonika - Projektowanie Architektoniczne Twardowski Marek. Termin oddania do użytku Lazur Park oraz Villi Neptun planowany jest na II połowę 2021 roku.

Ceny mieszkań w Lazur Park wynoszą od 317 tys. do 536 tys. zł brutto. Ze względu na mieszkaniowy charakter inwestycji zastosowany jest 8% VAT. Z kolei w  inwestycji Villa Neptun ceny apartamentów pod wynajem kształtują się od 387,5 do 686,5 tys. zł brutto. W tej inwestycji lokale objęte są 23% stawką VAT.

Więcej informacji nt. obydwu projektów znaleźć można na stronach:

https://dekpol.pl/mieszkania/lazur-park/

https://dekpol.pl/mieszkania/villa-neptun/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »