Gospodarka » Chemia

Designer Primer Z gruntu dobry

Designer Primer Z gruntu dobry
Zobacz więcej zdjęć »
Rzetelne zagruntowanie ścian przed malowaniem to tajemnica profesjonalnego malowania. Gruntująca farba akrylowa Designer Primer uzupełnia linię farb nawierzchniowych Designer marki Beckers, tworząc kompletny system do malowania ścian i sufitów.

Wiadomo, że gruntować trzeba, ale nie do końca zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jakość produktu gruntującego i dlaczego warto na nią postawić. Skupiając się na parametrach jakościowych i technicznych farb dekoracyjnych potrafimy kupić tani grunt, „którego przecież i tak nie widać".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Błąd. Warto sięgać po znane marki i wykorzystywać produkty z tej samej rodziny, które uzupełnią się w działaniu. I dlatego do oferty farb Designer, marki Beckers, wprowadzono Designer Primer - wodorozcieńczalną farbę akrylową przeznaczoną do gruntowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Produkt zastąpił w rodzinie Designer biały preparat gruntujący o nazwie Designer Grunt.

Od farby gruntującej zależy w ogromnej mierze końcowy efekt malowania, a więc estetyka, jednorodność i trwałość powłoki. Dobra farba gruntująca penetruje podłoże, wzmacnia je i wyrównuje jego chłonność, zapewniając poprawę przyczepności farby nawierzchniowej i jej równomierne wysychanie.

Jednak od Designer Primer można wymagać więcej. Dzięki zawartości pigmentów i możliwości zabarwienia na kolor zbliżony do docelowego, Designer Primer daje kryjącą, głęboko matową powłokę, dzięki czemu eliminuje przebijanie odcieni starych wymalowań.

Designer Primer można stosować na powierzchniach tynków cementowo-wapiennych, gładziach gipsowych, płytach kartonowych-gipsowo oraz na podłożach betonowych. Gruntowanie rekomendowane jest w przypadku starych jak i świeżych tynków, przy czym te ostatnie można malować po upływie minimum 4 tygodni od powstania. Produkt przystosowany jest do aplikacji dowolnym narzędziem: pędzlem, wałkiem lub metodą natrysku. Po zagruntowaniu, farbę nawierzchniową np. Designer Colour można nakładać już po upływie 4 godzin. Designer Primer posiada atest higieniczny PZH.

Kupując dobry grunt, który spełni wszystkie swoje zadania i da jeszcze więcej, wydamy znacznie mniej na remont i skrócimy jego czas. Warto to wykorzystać!

www.beckers.pl

Atuty produktu:

 • zwiększa przyczepność farb nawierzchniowych
 • redukuje zużycie farb nawierzchniowych
 • eliminuje powstawanie przebarwień
 • powierzchnie wymalowania ma jednakowy połysk i strukturę

Designer Primer

 • Stopień połysku: pełny mat
 • Kolor : biały
 • Wydajność : do 6- 8 m2 / l
 • Czas schnięcia : ok. 4 h
 • Opakowanie : 3 l; 10 l
 • Cena : 31,80 zł / 3 l
 • Gdzie kupić? : http://www.beckers.pl/


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publink

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »