Moda » Biżuteria

Diamentowa korona Miss Studentek

Diamentowa korona Miss Studentek
Zobacz więcej zdjęć »
Diamonds International Corporation (D.I.C.) zostało fundatorem diamentowej korony dla tegorocznej Miss Studentek. Korona została zaprojektowana przez projektantów D.I.C. w Pradze. Jej przybliżona wartość to 300.000 złotych. Zobaczyć ją będzie można już 9go czerwca w warszawskim klubie Platinium.

Organizator wyborów Miss Studentek 9 czerwca br. o godz. 21.00 zaprasza do klubu Platinium na wyjątkowy wieczór podczas którego będzie można podziwiać aktualne kandydatki do tytułu Miss Studentek, liczne pokazy mody jak i jedną z najdroższych koron na świecie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Korona autorstwa projektantów firmy D.I.C. zajmującej się obrotem diamentami inwestycyjnymi jest jedną z najpiękniejszych jakie można aktualnie podziwiać na głowach koronowanych Miss.

Podczas tego wieczoru będzie można także podziwiać klejnoty z najnowszej kolekcji D.I.C. prezentowane przez kandydatki do tytułu Miss noszone do sukienek znanej francuskiej modelki i projektantki Diane. Dla gości przygotowano również zabawę w casino, a dla wielbicieli gier komputerowych - wyzwania na xbox 360. Wieczór uświetni występ Lidii Kopani. Wstęp tylko z zaproszeniami. 9 czerwca 2010r. godz. 21.00 Klub Platinium, Warszawa

Diamonds International Corporation (D.I.C.) to czeska firma której główną domeną działalności jest sprzedaż i wyrób oryginalnej luksusowej biżuterii, obrót diamentami inwestycyjnymi oraz hurtowa sprzedaż drogich kamieni. Aktualnie 80 % obrotu firmy stanowi produkcja i sprzedaż biżuterii diamentowej. Miesięcznie firma sprzedaje około 300 karatów. Jako lider na rynku D.I.C współpracuje z największymi profesjonalistami w zawodzie, projektantami mody, oraz designerami, a także aktywnie bierze udział w akcjach charytatywnych i za pomocą własnych działań PR rozpowszechnia wiedzę o diamentach.Konkurs Miss Studentek

Konkurs jest największym przedsięwzięciem środowiska studenckiego w Polsce, organizowany jest przez największą polską firmę promującą urodę Polek w Polsce i poza jej granicami - Missland (firma Missland przygotowuje i wysyła najpiękniejszą Polkę na najbardziej prestiżowy konkurs międzynarodowy Miss World) oraz Agencję Modelek Art-Model, J&G Global Holding s.c. Zrzeszenie Studentów Polskich i inne organizacje studenckie. Konkurs obejmuje większość uczelni wyższych w kraju, które to poprzez eliminacje wewnątrz uczelniane wyłaniają najpiękniejsze studentki. Zwyciężczynie konkursów wewnątrz uczelnianych kwalifikują się do półfinału. Po ostatecznej selekcji w finale weźmie udział 26 pięknych, utalentowanych i zdolnych studentek.

Więcej informacji udzieli:

Patrycja Sawicka Tel. 506 181 076

patrycja@bwpr.pl



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »