Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Dieta a paznokcie

Dieta a paznokcie
Zobacz więcej zdjęć »
Chcesz mieć zdrowe, piękne paznokcie? Sięgnij po preparaty przeznaczone do ich pielęgnacji oraz zadbaj o to, aby dostarczyć organizmowi odpowiednie składniki odżywcze.

Dieta, która pozytywnie wpłynie na stan Twoich paznokci musi być bogata w fosfor, lecytynę, wapń, żelazo oraz witaminy A, B, E i H. Jeśli obawiasz się, że Twój jadłospis nie zawiera wystarczająco dużo składników będących ich źródłem, sięgnij po dostępne w aptekach suplementy.

Niedobór witaminy A spowalnia wzrost paznokci, powoduje, że stają się kruche. Braki witaminy H powodują, iż paznokcie szybko się łamią. Jeśli chcesz zapobiec rozdwajaniu się paznokci wcieraj w nie krem nawilżający lub oliwkę pielęgnacyjną. Wybierając odpowiedni kosmetyk zwróć uwagę na to czy w jego skład wchodzi kreatyna i witaminy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pey

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »