Kultura, sztuka » Kultura

Dni Designu pod patronatem Cityboard Media

Dni Designu pod patronatem Cityboard Media
Zobacz więcej zdjęć »
W tym tygodniu w dniach 24-25 maja na terenie Miasteczka Wilanów odbędą się Dni Designu. To druga edycja imprezy dedykowanej zagadnieniom kreowania przestrzeni miejskiej. Wydarzeniu patronuje Cityboard Media.

Podczas Dni Designu odbędą się wystawy mebli miejskich renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, wykłady, seminaria oraz panele dyskusyjne poświęcone zagadnieniom designu miejskiego, w tym także panel prezydentów i burmistrzów miast na temat przestrzeni miejskiej.Ostatniego dnia imprezy, podczas uroczystej gali konkursowej w Pałacu Wilanowskim, zostaną ogłoszone wyniki telewizyjnego konkursu na najlepszy projekt
w przestrzeni miejskiej: „Designowe miasto 2011".
 Design 4City Life organizuje Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Miast i Regionów PROREGIONA. – Zainteresowanie projektem ze strony Cityboard Media nie jest przypadkowe. W okresie X.2007 – II.2009 zorganizowaliśmy cykl debat na temat obecności reklamy
w miastach, zatem temat przestrzeni miejskiej i jej estetyki jest jak najbardziej w kręgu naszych zainteresowań – mówi o udziale Cityboard Media w projekcie Marcin Stan, członek zarządu firmy.
  # # # Cityboard Media działa na polskim rynku wielkoformatowej reklamy zewnętrznej od 1996 roku i przez cały okres swojego istnienia konsekwentnie utrzymuje pozycję lidera i prekursora. Posiada sieć ekskluzywnych nośników reklamowych o ogólnopolskim zasięgu. Wykorzystuje zaawansowane badania outdooru oraz narzędzia do planowania i pomiarów efektywności kampanii. Jest założycielem Instytutu Cityboard Media, będącego nowoczesną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków reklamy ze środowiskiem naukowym. Firma wielokrotnie doceniana i nagradzana przez klientów i środowisko branżowe. Laureatka pierwszych miejsc w rankingach magazynów MiMP, 4biz, Impact, m. in. czterokrotnie zajęła I miejsce w ogólnej ocenie Klientów w corocznym rankingu biur reklamy outdoorowej opracowywanym przez magazyn Media&Marketing Polska. Dwukrotnie zdobyła nagrodę Impactor w kategorii Najbardziej Podziwiana Firma Out Of Home Roku 2008 i 2002. Nagrodzona statuetką Business Superbrand w 2008r. Wprowadza na polski rynek outdoorowy proekologiczne innowacje dbając o rozwój firmy i branży w tym kierunku.  Dodatkowych informacji udzielają: Agata Zawada                                                              PR Manager Cityboard MediaMail: agata.zawada@cityboard.plTel: 0 22 376 99 00 wew. 145Cityboard Media Sp. z o.o.Ul. Mokotowska 100-640 Warszawawww.cityboard.pl Anna KoperAccount ExecutiveMail: anna.koper@agencja21.plTel: 0 22 511 13 85Agencja 21Ul. Brukselska 44A lok. 403-973 Warszawawww.agencja21.pl   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »