Motoryzacja » Transport

Do Niemiec i z powrotem za mniej niż 200 zł

Do Niemiec i z powrotem za mniej niż 200 zł
Zobacz więcej zdjęć »
Przewoźnik autokarowy Deutsche Touring przygotował promocję dla podróżników z Polski. Za przejazd do Niemiec zapłacimy 99 zł, zaś za podróż w obie strony - 198 zł. Bilety można kupić w portalu www.BiletyAutokarowe.pl.

Promocja o nazwie Touring Special rozpoczęła się 18 stycznia i potrwa do odwołania. Obejmuje ona linie BC500 i T510/BZ-117, kursujące z takich polskich takich miast, jak Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Lublin i Łódź. Autokary docierają m.in. do Frankfurtu, Stuttgartu, Norymbergi, Monachium oraz Ulm.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ramach promocji obowiązują następujące ceny:

- 99 zł za podróż w jedną stronę;
- 198 zł za podróż w dwie strony.

Jak kupić bilety

Bilety można zdobyć za pośrednictwem portalu www.BiletyAutokarowe.pl. Z promocji można skorzystać przy zakupie biletów przez system rezerwacji internetowej Euroticket. Jest on dostępny pod adresem http://www.biletyautokarowe.pl/linia-autokarowa/deutschetouring.

Aby sprawdzić dostępność kursów, należy wybrać miasto wyjazdu i docelowe (spośród miast obsługiwanych przez linie objęte promocją), a następnie wyszukać wszystkie możliwe połączenia. Wśród nich będą promocyjne przewozy Deutsche Touring. Ich ceny można porównać z cenami innych przewoźników.

Żeby złożyć rezerwację, należy wybrać kurs i wypełnić formularz zakupu, a następnie dokonać wpłaty przelewem internetowym. Bilety zostaną wysłane e-mailem. Można je wydrukować na dowolnej drukarce.

W razie pytań prosimy o kontakt. Można z nami porozmawiać za pomocą czatu dostępnego na stronie www.BiletyAutokarowe.pl, a także przez infolinię: 801 011 600 lub +48 71 724 23 77.

Linie objęte promocją


BC500: Warszawa -> Kraków -> Katowice -> Wrocław -> Frankfurt -> Stuttgar t-> i inne miejscowości.

T510/BZ-117: Warszawa -> Lublin -> Kalisz -> Ostrów Wlkp. -> Radom -> Kielce -> Łódź -> Kraków -> Katowice -> Wrocław -> Legnica -> Norymberga -> Monachium -> Ulm -> i inne miejscowości.

Warunki promocji Deutsche Touring

- zakupu należy dokonać min. na 1 dzień przez wyjazdem;
- liczba miejsc na każdą linię jest ograniczona;
- dni wyjazdu i powrotu muszą być określone konkretną datą;
- nie ma możliwości zmiany ani zwrotu biletu;
- nie ma możliwości sprzedaży w Promocji biletów wypisywanych ręcznie;
- bilet powrotny jest ważny 30 dni;
- zniżki nie łączą się;
- promocja nie obejmuje okresów świątecznych i ferii szkolnych;
- promocja obowiązuje wyłącznie na wybranych połączeniach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

grupaprobiz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »