Kultura, sztuka » Muzyka

Dobry wieczór z zespołem Dzień Dobry

Kolejny koncert w ramach Letniej Sceny Sfery to kwintesencja tego, co jest najlepsze w muzyce akustycznej. W piątek o godzinie 19:00 na Placu Bolka i Lolka zagra zespół Dzień Dobry.

Pozytywna akustyczna fala

Członkowie wywodzącej się z Bielska-Białej formacji Dzień Dobry czerpią inspiracje z wielu muzycznych stylów. Bazują na akustycznym instrumentarium, a w ich repertuarze można znaleźć autorskie kompozycje oraz zaskakujące aranżacje polskich i światowych przebojów. Kolejne wyróżnienia i nagrody na ogólnopolskich konkursach, m.in. I miejsce na Krakowskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty, potwierdzają ich muzyczny talent i umiejętności. Natomiast występ w II edycji show telewizji Polsat Must be the music przybliżył ich twórczość szerszej publiczności.

Różne odcienie pozytywnej energii

- Po rockowych klimatach, które zaproponował nam w zeszłym tygodniu zespół Akurat, na Letniej Scenie Sfery czas na kolejną dawkę pozytywnej energii, tym razem w trochę bardziej stonowanej, akustycznej stylistyce. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w najbliższy piątek na plac Bolka i Lolka - mówi Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu bielskiej Galerii Sfera.

Więcej informacji na oficjalnej stronie zespołu Dzień Dobry oraz na stronie Galerii Sfera.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »