Firma » Reklama

Doda w reklamach Media Expert

22 listopada rusza najnowsza kampania reklamowa Media Expert we wszystkich największych telewizjach. Do wzięcia udziału w kampanii zaproszono największą polską gwiazdę - Dorotę Rabczewską - DODĘ.

Spoty zostały zrealizowane w jednym z największych elektromarketów Media Expert – w poznańskiej galerii Malta. Była to prawdziwa superprodukcja z jednym z najlepszych polskich reżyserów - Michałem Bulikiem, a kampania przewidziana jest w mediach z bardzo dużą intensywnością.
 


Media Expert to jedna z trzech największych sieci oferującej multimedia, RTV  i AGD w 286 elektromarketach w całej Polsce.  To jedna z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek tej branży, dostarczająca klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.

TERG / Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »