Rozrywka i wypoczynek » Sport

Dokument z Wimbledonu

Dokument z Wimbledonu
Zobacz więcej zdjęć »
Oto Mistrzostwa w tenisie mające najdłuższą i najwspanialszą przeszłość w historii sportu a organizowane corocznie od lat przez „All England Club” popularnie nazywane Wimbledonem.

Ten czteroczęściowy film wyznaczał złote standardy wśród kronik sportowych. Od najwcześniejszych dni turnieju, kiedy krykiet był bardziej pożądany niż tenis, przez rozkwit profesjonalnych graczy, aż po dzisiejszy tenis zawodowy, pełen reklam wielkich korporacji i tenisowych super-gwiazd mających na  kontach miliony dolarów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu


W serii ‘Dokument z Wimbledonu’ zobaczymy programy: Nie Bój Się Marzyć, Lata Chwały, oraz Więcej Niż Tylko Gra. Ta unikalna seria pokazuje pełną historię tego turnieju. Gratka dla fanów tenisa. 

Zapraszamy od 1 do 4 czerwca, o godz. 18:00. 

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »