Kultura, sztuka » Kultura

„Dom nad rozlewiskiem” jako e-book

„Dom nad rozlewiskiem” jako e-book
Zobacz więcej zdjęć »
„Dom nad rozlewiskiem” Małgorzaty Kalacińskiej już wkrótce pojawi się w księgarni eClicto w wersji e-booka.

Małgorzaty Kalacińskiej nie trzeba przedstawiać, zwłaszcza polskim czytelniczkom. Jej powieść „Dom nad rozlewiskiem” stała się hitem, przez wiele tygodni zajmującym pierwsze miejsce na listach bestsellerów. Miło nam poinformować, że książka będzie miała swoją elektroniczną wersję, w formacie epub, która już wkrótce pojawi się w księgarni eClicto.

Opublikowana przez wydawnictwo Zysk i S-ka powieść jest historią Małgorzaty, która wyjeżdża z Warszawy i stara na nowo ułożyć sobie życie na mazurskiej wsi. Czytelniczy sukces sprawił, że Małgorzata Kalicińska napisała kontynuację „Domu nad rozlewiskiem” – „Powroty nad rozlewiskiem” oraz „Miłość nad rozlewiskiem”.

Powieść została też zekranizowana. Serial zrealizowany przez Witolda Adamka na podstawie „Domu nad rozlewiskiem” pokazuje w niedzielne wieczory TVP1.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »