Dom » Budownictwo

Domki dla powodzian

Domki dla powodzian
Zobacz więcej zdjęć »
Domki dla powodzian w specjalnej cenie chce budować podostrowska firma Domek. Oferta obejmuje pięć gotowych domów w realizowanej przez firmę technologii szkieletu drewnianego. Szybkość realizacji gotowego domu może okazać się istotnym atutem dla osób, które utraciły dach nad głową.

Specjalnie dla osób poszkodowanych firma zorganizowała specjalną akcję budowy domu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguDomy wykonane w ramach tej akcji będą miały wszelkie parametry techniczne oraz jakościowe budynków realizowanych na zasadach ogólnych. Będą jednak tańsze. Ich cena została ograniczona do poziomu pozwalającego  tylko na pokrycie kosztów budowy.
Domek wytypował z własnego katalogu 5 typów domów które mogą zostać wybudowane dla osób poszkodowanych powodzią. Szczegóły projektów na www.domek.com.pl .
Firma zaoferuje powodzianom bezpłatne przygotowanie dokumentacji projektowej do pozwolenia na budowę i rysunków warsztatowych.

Wykonanie domu do stanu deweloperskiego od uzyskania pozwolenia na budowę zajmie nie więcej niż trzy miesiące.

Z oferty mogą skorzystać tylko te osoby, które zostały poszkodowane w wyniku powodzi i utraciły swój dom. W celu potwierdzenia określonego stanu rzeczy osoby zainteresowane niniejszą ofertą winny złożyć oświadczenie o utracie dobytku.

W sprawach związanych z niniejszą ofertą , prosimy o kontakt z Dominiką Kasprzak - tel. 509 567 166Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Domek sp. z o.o.
http://domek.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »