Dom » Budownictwo

Domy DAN-WOOD HOUSE

Domy DAN-WOOD HOUSE
Zobacz więcej zdjęć »
BUDIMEX DANWOOD Sp. z o.o. – to polska firma budowlana, oferująca gotowe domy jedno- i wielorodzinne w systemie konstrukcji drewnianej, które można nabyć pod klucz lub na różnych etapach wykończenia. Nasi klienci mogą wybierać w bardzo dużym asortymencie gotowych projektów.

Pod naszą marką DAN-WOOD HOUSE proponujemy także domy energooszczędne w standardzie KfW-60 lub KfW-40. Realizujemy również projekty indywidualne.

Od 2007 roku ofertę DAN-WOOD HOUSE stanowią dwa zupełnie nowe programy budowy domów. Są to dwie linie projektowe, z których każda składa się z kilkudziesięciu:

  • ekonomiczny program CITY - obejmujący ogromną różnorodność ofert w korzystnej cenie, od małego domku aż po obszerny dom dla kilku pokoleń (od 80 do 210 m2.)
  • ekskluzywny program VISION - przeznaczony dla wymagających klientów, zdecydowanych na budowę obszernej willi lub rezydencji (od 150 do 280 m2.)

W ramach programu CITY budujemy zarówno domy parterowe (seria CITY PERFECT) i domy z poddaszem (CITY POINT), jak też domy dwupiętrowe (CITY PARK), dwurodzinne (CITY PRIVAT) oraz bliźniaki (CITY PARTNER). Nasze projekty - i te tradycyjne, i te nowoczesne - zawsze dopasowane są do potrzeb naszych klientów i ich rodzin. Doskonale komponują się na działkach budowlanych w mieście oraz w krajobrazie leśnym lub wiejskim. 30 lat gwarancji i wielokrotnie dłuższa trwałość budynków - to pewność zadowolenia i dobrej inwestycji.

DOMY PARTEROWE

Domy parterowe są niezwykle wygodne i łatwe w utrzymaniu. To najlepszy wybór dla osób lubiących swobodę i dużą przestrzeń - bez schodów i barierek. Dodatkowym atutem domów parterowych jest komfort posiadania wszystkiego na jednym poziomie. Ponadto w serii CITY PERFECT proponujemy zróżnicowane bryły dachów oraz dajemy klientom możliwość samodzielnego zaprojektowania wykuszy i dodatkowych punktów oświetleniowych. Dzięki temu są to atrakcyjne domy z charakterem, pokazujące osobowość ich właścicieli.

DOMY Z PODDASZEM

Domy półtorakondygnacyjne (czyli domy z poddaszem mieszkalnym) to tradycyjne domy jednorodzinne, które dobrze znamy z polskich krajobrazów. Klasyczne, przytulne i doskonale wkomponowane w otoczenie. To idealne rozwiązanie dla posiadaczy niedużych działek oraz dla osób pragnących pozostawić jak najwięcej terenu i zieleni na wypoczynek i rekreację. Zastosowanie dwuspadowego dachu tworzy ciekawą architekturę poddasza. W domu z serii CITY POINT każdy członek rodziny znajdzie swoje miejsce. Jest to doskonały wybór dla osób uwielbiających skosy, zakamarki, fantazyjne kształty. Krótko mówiąc - domy dla ludzi z wyobraźnią.

DOMY DWUPIĘTROWE

Domy dwupiętrowe to przestronne budynki, które pozwalają na dużą swobodę w aranżacji architektury wnętrza. Klient może zdecydować się albo na kilka mniejszych pomieszczeń dla wszystkich członków rodziny, albo na dużą otwartą przestrzeń, idealną do relaksu i odpoczynku albo do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Domy dwukondygnacyjne z serii CITY PARK dają możliwość optymalnego wykorzystania powierzchni działki. Nasze projekty pozwalają m.in. na zastosowanie ogromnych przeszkleń elewacji - co gwarantuje fantastyczne widoki na otaczający krajobraz lub na własny ogród. Duża powierzchnia użytkowa domu dwupiętrowego oznacza, że każdy domownik zrealizuje w nim swoje potrzeby mieszkaniowe. Jest tu miejsce na gabinet, pracownię lub pokoje gościnne. Są to domy, które doskonale sprawdzają się zarówno w mieście, jak i na terenach podmiejskich. Domy dla osób towarzyskich i rodzinnych.

BLIŹNIAKI

Bliźniaki są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie samodzielność i jednocześnie dobre sąsiedztwo. To także możliwość wspólnej budowy komfortowego domu na atrakcyjniejszej, ale droższej działce. Znakomita okazja do zacieśnienia więzi z najbliższymi przyjaciółmi lub rodziną. Nowoczesny bliźniak z serii CITY PARTNER daje również możliwość indywidualnego kształtowania posiadanej przestrzeni - poprzez zastosowanie wykuszy, pergoli, wiat oraz innych detali architektonicznych. Bliźniaki to dobre rozwiązanie dla osób przywiązujących wagę do więzi rodzinnych, lubiących żyć wśród przyjaciół oraz chętnie utrzymujących kontakty towarzyskie. To również właściwy wybór dla tych wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo inwestycji oraz późniejsze bezpieczeństwo zamieszkiwania we własnym domu.

DOMY DWURODZINNE

W domach dwurodzinnych chronimy największe rodzinne tradycje. Dwie rodziny pod jednym dachem - to pod wieloma względami doskonałe rozwiązanie. Obu partnerom takiej inwestycji jest dużo łatwiej ją sfinansować. Na domy dwurodzinne decydują się często rodziny wielopokoleniowe, które pragną żyć wspólnie pod jednym dachem. Rodzice wraz z dorosłymi dziećmi mogą w takim domu znaleźć dla siebie wystarczająco dużo miejsca, aby cieszyć się i swoim towarzystwem, i nieskrępowaną swobodą. Domy dwurodzinne CITY PRIVAT imponują ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, dającymi pełen komfort wszystkim osobom, które w nich zamieszkują. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie życie rodzinne, radosnych oraz rozważnie patrzących w przyszłość.

GARAŻE I WIATY

Nasze standardowe garaże są zwieńczone dachem dwu- lub jednospadowym i dzięki temu doskonale dopasują się do architektury wybranego domu. Oferujemy również garaże wolnostojące. Wiaty mogą mieć dach płaski lub jednospadowy, a także dodatkowe miejsce na narzędzia lub urządzenia ogrodowe. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i porządek oraz chcących utrzymywać cały swój majątek w jak najlepszym stanie.

PROGRAM VISION

Dla wymagających klientów przygotowaliśmy projekty eleganckich willi i rezydencji, w dwóch koncepcjach architektonicznych - nowoczesnej oraz tradycyjnej. Domy VISION to przestronne wnętrza i atrakcyjna wizualnie architektura. Imponujące budynki dają wyjątkowe poczucie komfortu, bezpieczeństwa i estetyki. 30 lat gwarancji i wielokrotnie dłuższa trwałość budynków - to pewność zadowolenia i dobrej inwestycji.

WOHNART

W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów stworzyliśmy program WohnArt, dzięki któremu każdy potencjalny nabywca może dodatkowo wzbogacić aranżację swojego domu. We współpracy z naszymi projektantami wnętrz klienci mogą dobierać niezliczoną ilość szczegółów - kolory wnętrza, kształt sufitu, niekonwencjonalny kształt ścian wewnętrznych i atrakcyjne ornamenty. Wyobraźnia klientów pozwala im stworzyć niepowtarzalne, indywidualne miejsce do zamieszkania - dające pełną satysfakcję i będące przedmiotem szczególnej dumy. Własny, komfortowy i piękny dom na długie lata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »