Dom » Nieruchomość

Domy, które kochają z wzajemnością

Domy, które kochają z wzajemnością
Zobacz więcej zdjęć »
Dlaczego warto budować domy DAN-WOOD HOUSE? Są to domy piękne i lubiane, które mogą stanowić doskonałą inwestycję. Są to domy nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne - będące odpowiedzią na najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym. Są to domy, które kochają z wzajemnością.
 

•1.   

PEŁNA OPIEKA

DAN-WOOD HOUSE to rozwinięta w całym kraju sieć sprzedawców i konsultantów, u których każdy klient może uzyskać poradę lub szybką odpowiedź na nurtujące go pytania. Na domy DAN-WOOD HOUSE udzielana jest 30-letnia gwarancja. Przez cały ten długi czas wykwalifikowani pracownicy firmy udzielają właścicielom pełnego wsparcia w zakresie stanu technicznego budynków.

•2.   

DOŚWIADCZENIE I REKOMENDACJA

Domy DAN-WOOD HOUSE cieszą się uznaniem w Polsce i za granicą - a szczególnie w Niemczech i Wielkiej Brytanii. W ciągu kilkunastu lat firma oddała do użytku ponad 2000 domów. Wybudowane i użytkowane budynki DAN-WOOD HOUSE można obejrzeć niemal w każdym zakątku Polski, a ich właściciele z pewnością chętnie podzielą się swoimi opiniami na temat jakości i wygody mieszkania.

•3.   

WSZYSTKO W RĘKACH FACHOWCÓW

Budując dom z DAN-WOOD HOUSE klient otrzymuje gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu budynku. Począwszy od projektu, poprzez montaż, aż po wykończenie wnętrza - doświadczone i sprawdzone ekipy fachowców biorą odpowiedzialność za każdy etap budowy. Zapewniony jest dobór najlepszych materiałów budowlanych, rzetelność oraz precyzja w najdrobniejszych szczegółach - dzięki temu klient DAN-WOOD HOUSE nie musi się martwić o przebieg budowy, doglądać robotników czy dbać o zakup i dowóz kolejnej partii niezbędnych do wybudowania domu materiałów i sprzętów. Odpada konieczność poszukiwania sprawdzonej ekipy budowlanej.

•4.   

DOM NA CZAS

Krótki czas budowy - to szczególnie dobra propozycja dla klientów chcących jak najszybciej zamieszkać w swoim nowym domu. Przygotowane wcześniej w fabryce elementy budynku montowane są na miejscu w kilka dni, a w kilka tygodni dom wykończony jest „pod klucz". Ekipy DAN-WOOD HOUSE mogą pracować nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych, co sprawia, że nie ma żadnych opóźnień w budowie i to niezależnie od pory roku. Przy domach marki DAN-WOOD HOUSE wszystko idzie sprawnie i zgodnie z planem.

•5.   

CENA GRA ROLĘ

DAN-WOOD HOUSE gwarantuje niezmienność ustalonej w umowie ceny - niezależnie od wzrostu cen materiałów budowlanych czy wzrostu wynagrodzeń w budownictwie. Jednocześnie ceny domów DAN-WOOD HOUSE są niezwykle atrakcyjne w porównaniu z cenami mieszkań czy domów oferowanych przez deweloperów.

•6.   

RÓŻNORODNOŚĆ PROJEKTÓW

DAN-WOOD HOUSE oferuje duży wybór gotowych i niezwykle atrakcyjnych projektów. W podstawowej ofercie jest około 100 projektów domów, zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej stylistyce, o różnych powierzchniach - od 80 do 280 m2. Firma umożliwia ponadto klientom dokonywanie indywidualnych zmian w projekcie. Wszystko odbywa się poprzez bezpłatne konsultacje z projektantami i architektami DAN-WOOD HOUSE.

•7.   

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I NATURALNOŚĆ

Marka DAN-WOOD HOUSE oznacza dom energooszczędny - koszty użytkowania domu są znacznie niższe w porównaniu ze standardowym budownictwem. Nowoczesne rozwiązania budowlane i instalacyjne - takie jak: pompy ciepła, wentylacja mechaniczna, ściany termoizolacyjne - pozwalają zdecydowanie obniżyć wydatki na energię (ogrzewanie i wentylację) i to niezależnie od pory roku. Podstawowym budulcem domów DAN-WOOD HOUSE jest naturalne drewno z polskich i skandynawskich czystych lasów, co sprawia, że w oddychających naturą ścianach żyje się i mieszka zdrowo.

•8.   

INDYWIDUALNE WNĘTRZA

DAN-WOOD HOUSE zachęca swoich klientów do korzystania z nowatorskiego programu projektowania wnętrz. Każdy klient - z pomocą architekta wnętrz - sam może zaaranżować poszczególne pomieszczenia domu, stosownie do indywidualnych potrzeb i wyobrażeń przyszłych domowników. Niebanalna kolorystyka, oryginalne sufity, ciekawy układ i kształt ścian - każdy może zrealizować swoje indywidualne wizje, korzystając z nieodpłatnego doradztwa konsultantów DAN-WOOD HOUSE. Firma zagwarantuje wysoki standard wykończenia i dbałość o to, by wykonanie było w 100-procentach zgodne z projektem.

•9.   

ELASTYCZNOŚĆ

Marka DAN-WOOD HOUSE szczyci się perfekcyjnym wykonawstwem domów „pod klucz", ale oferuje także możliwość oddania klientowi domu w stanie deweloperskim - do wykończenia we własnym zakresie. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą sami przeżyć przygodę wykończenia domu wewnątrz, którzy poszukują własnych pomysłów na poszczególne detale wnętrz lub którzy uwielbiają cieszyć się z własnoręcznie wykonanych instalacji lub dekoracji.

•10.    

KOMFORT, PRZYTULNOŚĆ, NOWOCZESNOŚĆ

W efekcie kilkunastu lat doświadczeń DAN-WOOD HOUSE jest w stanie przewidzieć i spełnić wszelkie potrzeby i marzenia swoich klientów dotyczące nowego domu. Przemyślane rozwiązania architektoniczne i funkcjonalne tworzone były w toku niezliczonych rozmów z potencjalnymi klientami, którzy sami decydowali o ostatecznym projekcie. W efekcie z całym przekonaniem można uznać, że domy DAN-WOOD HOUSE spełniają wszelkie wymogi w zakresie komfortu i wygody zamieszkiwania oraz estetyki - zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego, jak również wykończenia wnętrz. Są to domy przytulne, w których można z satysfakcją mieszkać przez dziesiątki lat.

Są to domy piękne i lubiane, które mogą stanowić doskonałą inwestycję. Są to domy nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne - będące odpowiedzią na najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym. Są to domy, które kochają z wzajemnością.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »