Dom » Wnętrza

Dorado - ekonomiczny zlew stalowy

Dorado - ekonomiczny zlew stalowy
Zobacz więcej zdjęć »
Czas na remont w kuchni? Wraz ze zmianą mebli najczęściej wymienia się także zlewozmywak. Kuchinox proponuje nowość – jednokomorowy zlewozmywak wpuszczany Dorado z dużym odciekaczem.

 To świetne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają zmywarkę i nie potrzebują ogromnego zlewu, a docenią za to sporej wielkości odciekacz i wygodną małą komorę idealną do rozmrażania mięsa, czyszczenia czy chociażby odsączana warzyw.

Wykonany ze stali szlachetnej, gładko wykończony wpuszczany zlewozmywak Dorado posiada przelew w komorze, a jego wymiary to 760 x 435 x 160 mm przy 0.50 mm grubości, podbudowie 50cm i odpływie 2”. Co istotne, w skład kompletu wchodzi syfon, 15-letnia gwarancja oraz komplet mocujący.

Opcjonalnie do wyboru w asortymencie Kuchinox można także do niego dobrać idealnie dopasowane matę, koszyk stalowy lub dozownik. Cena Dorado to ok. 100 zł.(fot. Kuchinox) Zlewozmywak Dorado ma bardzo dobrą cenę i ciekawy design zarazem.


Kuchinox PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »