Moda » Biżuteria

Doskonałe kolekcje W.KRUK

W.KRUK otrzymał statuetkę Doskonałość Mody Twojego Stylu w kategorii „Biżuteria”. Jury wyróżniło autorskie kolekcje Anny Orskiej.

Już po raz trzynasty magazyn Twój Styl wręczył statuetki Doskonałości Mody. Gala odbyła się 12 stycznia 2012 roku w Soho Factory. Wśród laureatów konkursu znalazła się marka W.KRUK, która wyróżniona została za autorskie kolekcje Anny Orskiej.

Przypomnijmy, iż w 2011 roku były to kolekcje: Fioretti, White Amber, Agathos i Telkari. Kolekcja Fioretti inspirowana jest fauną i florą, motywami zdobień nawiązuje do orientalnego klimatu i bajkowych pejzaży. White Amber to kolekcja z bursztynem, który zyskał nowego towarzysza – biały kamień. Agathos charakteryzuje się siłą unikatowego kamienia o nazwie agat dendrytowy, zamkniętą w zaplanowanych, geometrycznych wzorach. Z kolei Telkari to delikatna i romantyczna kolekcja, inspirowana pracochłonną techniką filigranów.

W tegorocznej edycji Doskonałości Mody przyznano 19 nagród. Najlepsze kolekcje i wydarzenia minionego roku oceniało Jury w składzie: Joanna Bojańczyk, Agnieszka Maciąg, Małgorzata Kożuchowska, Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek, Wojciech Rostowski, Joanna Lorynowicz, Katarzyna Miśkowiec, Maria Szaj i Maciej A. Brzozowski.

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.
Dodatkowych informacji udziela:
Katarzyna Sosińska
PR Manager W.KRUK
katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl
Tel. 603 120 492
www.wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »