Technologie » AGD - RTV

Dostawa w SATURNIE za darmo!

Dostawa w SATURNIE za darmo!
Zobacz więcej zdjęć »
Technologia tak ma! Od 20 do 26 czerwca sprzęt zakupiony w internetowym sklepie www.saturn.pl może być dostarczony do klienta za darmo.Akcja „Darmowa dostawa” obowiązuje w sklepie www.saturn.pl. Aby móc skorzystać z bezpłatnego dostarczenia zakupionego sprzętu do domu, wystarczy zrobić zakupy za ponad 300 zł. Z akcji wyłączone są jedynie produkty kategorii entertainment, czyli książki, filmy, muzyka, gry oraz oprogramowanie.

Akcja promocyjna otrzymała wsparcie internetowe: informacje i reklamy „Darmowej dostawy” pojawiają się w porównywarkach cen, sieciach afiliacyjnych oraz bezpośrednio w serwisie www.saturn.pl .  
 
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 17 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC i ISY.


Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »