Motoryzacja » Samochody

DRAGON WINCH PLANUJE DALSZĄ EKSPANSJĘ NA RYNKI ZAGRANICZNE W 2012 ROKU

DRAGON WINCH PLANUJE DALSZĄ EKSPANSJĘ NA RYNKI ZAGRANICZNE W 2012 ROKU
Zobacz więcej zdjęć »
Markowe wyciągarki firmy Dragon Winch są już dostępne w 20 krajach. W mijającym roku Dragon Winch zaczął eksportować swoje produkty do takich państw jak: Wielka Brytania, Irlandia, Węgry, Włochy, Bułgaria oraz Rumunia.

Jak informuje kierownictwo firmy na rok 2012 planowana jest dalsza ekspansja na 12 nowych rynków zagranicznych.

W Polsce wyciągarki Dragon Winch cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na ich jakość oraz cenę. Te cechy istotnie również wpływają na rosnące zainteresowanie urządzeniami firmy poza granicami kraju.
„Nasze wyciągarki bardzo dobrze sprzedają się w Europie. Niejednokrotnie poziom sprzedaży bardzo pozytywnie nas zaskoczył. W 2011 roku pojawiliśmy się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Bułgarii, Rumunii oraz na Węgrzech i we Włoszech. Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji o wejściu na te rynki. Strategia zagranicznej ekspansji sprawdza się wyjątkowo dobrze, dlatego decyzja o jej kontynuowaniu jest oczywista.” – mówi Jerzy Woźnicki, dyrektor zarządzający, członek zarządu Dragon Winch.
W 2012 roku Dragon Winch głównie skoncentruje się na rynkach europejskich, w tym w dużej mierze na Skandynawii oraz dodatkowo marka Dragon Winch pojawi się także na Bliskim Wschodzie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Euroforum

Komentarze (4)

 • avatar
  jarek_o 2012-01-18 12:08:44

  pewnie tak. ale na bank będą mieli dobrą propozycję, w końcu chodzi o zdobywanie nowych klientów, a jakościowo to możemy potwierdzić - przynajmniej Ci co mają wyciągarki dragona, że są dobre, wystarczy tylko ustalić atrakcyjną cenę i gitara gra :)

 • avatar
  acdc 2012-01-17 15:21:15

  pewnie niższe niż konkurencja na tamtejszym rynku, ale też wyższe niż u nas, choć dla szwedów czy norwegów to i tak będzie tanio

 • avatar
  kris82 2012-01-17 09:43:11

  ciekawe jakie ceny będą miały wyciągarki dragona np. w skandynawii..

 • avatar
  pich 2012-01-16 09:51:17

  dragon rośnie w siłę!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »