Firma » Biznes

Druga odsłona największej kampanii internetowej BONDUELLE Puszki „na raz”

Druga odsłona największej kampanii internetowej BONDUELLE Puszki „na raz”
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszył drugi etap kampanii internetowej poświęconej małym puszkom BONDUELLE. Kontynuacja największej w tej kategorii warzyw promocji sprawia, że BONDUELLE jest najbardziej widoczną marką warzyw w Internecie.

W drugim etapie promocji puszek „na raz" BONDUELLE Polska, lider sprzedaży warzyw apertyzowanych, uruchomił obecność kontekstową. Kampania w formie niestandardowych formatów graficznych pojawiła się na portalach kulinarnych w sekcji o sałatkach: ugotuj.to, smaker.pl, wielkiezarcie.com i gotujmy.pl. Zaangażowano też internautów w dłuższe pozostanie z marką i produktami. Bloggerzy ze stron pozytywnakuchnia.pl, marta-gotuje.pl, bitedelite.pl zorganizowali konkursy z udziałem popularnych warzyw BONDUELLE.

BONDUELLE Polska także na własnych stronach realizuje przebojowe konkursy dla swoich konsumentów. Puszki „na raz" są bohaterkami konkursów zarówno na stronie www.przebojwowesalatki.pl jak i na Facebook'u. Klienci mogą wziąć udział w quizie o warzywach lub przebierać animki BONDUELLE i tworzyć własnoręcznie komiksy.

Kampania internetowa BONDUELLE Polska nadal prowadzona jest na Onecie, Gazecie i Interii. Obecność na największych portalach wraz z obecnością kontekstową na portalach kulinarnych pozwoli BONDUELLE Polska dotrzeć do  8,4 mln Internautów za pomocą 58 mln odsłon.

Rosnąca świadomość zdrowotna Polaków skłania nas do włączania warzyw do codziennej diety. Jako dostawca najwyższej jakości produktów warzywnych chcemy zachęcić naszych klientów do kreatywności w tworzeniu pysznych, świeżych i zdrowych dań, których podstawą są właśnie  warzywa. Małe puszki „na raz" można dowolnie łączyć. Są idealną porcją na raz, którą można wykorzystać w całości przy przygotowywaniu potrawy  - mówi Anna Telakowiec, Dyrektor Marketingu regionu Polska i Prybałtyka.

BONDUELLE jest liderem w swojej kategorii na niemal wszystkich światowych rynkach. Przebojowe warzywa konserwowe, marynowane i mrożone zdobyły uznanie konsumentów i szybko zagościły na polskich stołach. Wykorzystując doświadczenie
i wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, firma selekcjonuje najlepsze odmiany warzyw
i oferuje produkty najwyższej jakości.

Więcej informacji na stronie: www.bonduelle.com.pl              Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRIME IMAGE
http://www.primeimage.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »